Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Olm ben baya efkarlıyım lan.

Dynun

Öne çıkan mesajlar

Aslında mal gibiyim aylardır da, neyim var bişi yok diyip geziyorum.
Var aslında.
Ben kız arkadaşıma güvenmiyorum abi. Zerre kadar. bu huzursuzlukla nasıl yaşamaya devam edicem onu da bilmiyorum.

Neden derseniz 6-7 ay önce olan bi olay yüzünden. kötü zamanlardı. 4 seneye yaklaşıyoruz birlikteliğimizde.
ortada bir sorunumuz da yok. yaptığı bi yanlış yok. abi kavga bile doğru düzgün etmedik kaç zamandır.
fakat ben o yaşanan bikaç şeyden sonra bu hissi tamamen kaybettim.

çok kötü bi his ya.
çok.
trollemeyin cidden fenayım
Sosyal ağlarda paylaş

Abi ya anlat böyle böyle oldu bundan dolayı sıkıntılıyım diye ya da troll falan bekle onlara kız başka türlü tavsiye verebiliceğimizi sanmıyorum. (ki kelin ilacı olsa başına sürer ile forever alone arasında olan, kendim olarak tavsiye versem ne vermesem ne diye sorguluyorum arada O_o)

Mesela editlemiyorum yukardakini neyin kafasındayım ne yazmışım ben bile anlamadım pek.
Sosyal ağlarda paylaş

Benim gibi yay mısın diyeceğim değilsin de. O ufak şeyler o kadar soğutuyor ki ilişkiden insanı... Sen harcadığın emeğin boşa gitmemesi için çabalıyorsundur büyük ihtimalle şu anda. Sıkıntın da ondan. Tartış abi. Tartışmazsan aşamazsın. Eğer iş ciddi ve hayat birleştirme gibi bir gayen varsa %80 mutsuz diken üstünde bir evlilik yaşamayı istemezsin. Ciddi bir şekilde aç konuyu. Fazla üstüne gitmeden, kızı konuştur. İçinde bir yara mutlaka açmıştır bu olaylar. O yarayı kusma kıza. Eğer sen de onun için bir önem arzediyorsan o zaten her kelimesiyle içindeki sıkıntıyı siler.

Öff aşk doktoru gibi konuştum. Öeagh. Ama durum bu. :)
Sosyal ağlarda paylaş

Bazen her insan hata yapabiliyor, bazen bazı hatalara rağmen ilişkiler devam ediyor, mağdur olan kişi bir süre huzursuz olabiliyor hatta artık -yaşanmış olaya ve duruma göre- paranoyaklık bile başlıyor.

Önemli olan hata yapanın hatasını anlamış olması ve senin o kişiye, seni kendisine tekrar tam anlamıyla güvendirebilmesi için bir şans verebilmenden öte değil. O şansı verebiliyorsan ne ala, ama bazen ne yapsakta, o şansı bir türlü veremiyoruz. Sanırım bu da savunma mekanizması gibi bir şey ya da hata yapanın hatasını anladığına tam olarak inanmıyor olmamızın nedeni.

edit: görebildiğim imla hataları, yorgunluk + uykusuzluk kusura bakmayın.
Sosyal ağlarda paylaş

abi işte vardı. doğru çıktı.
ayrı bi süreç geldi sonra yaptığı hataların farkında olduğunu, neyi nerde yanlış yaptığını neden yaptığını bir bir anladığını söyledi. tamam dedim ben de . hadi inandır beni.
eskisi gibi olucak herşey yavaş yavaş dedi.
öyle gözüküyo. evet.
herşey süper.
abi her an gidebilirmiş gibi içimde garip şeyler yaşıyorum yani.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...