Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

çukurcada pusu 8 asker şehit

PZero

Öne çıkan mesajlar

Wispy said:

Sanırım ilk hatırladığım terör eylemi İstanbul çetinkaya mağazasının kundaklanmasıydı. O zamandan beri benim gözüme çarpan bir açıklama havuzu ve random algoritma var oradan seçiyor hükümet ve TSK.

Terörü lanetliyoruz
Milli birliğimize ve bütünlüğümüze zarar veremezler
Bıçak kemiğe dayandı
Sabrımız taşıyor
Bu sefer terörü bitireceğiz.
Sınır ötesi hedehödö

O kadar komik ki, adamlar her sene kışın onlar için koşulların aleyhlerine olan dönemde ateşkes ilan ediyor. 3-5 ay birşey olmasın tamam terör bitti oluyor. Yazın yine patır patır şehit veriyoruz.

3 ay sonra yine ateşkes ilan edilir bekleyin

bunun üstüne

Terör örgünütünün ana karargahları vuruldu.
Teröre büyük bir darbe indirildi.

gibi sözleri de ekle.
Sosyal ağlarda paylaş

amaç hali hazırda terörist olanları öldürmek ve diğerlerinin terörist olmasına sebep olan her neyse onları insani yollarla engellemek.

hayır zaten bu çağda rusyanın ya da iranın öyle bişey yapabileceğini bile düşünmem dünyadan ne kadar bi haber olduğunu gösteriyor. bir kaç insanın öldürülmesinden ya da savaş açılmasından değil bir ırkın kitle imha silahları ile komple yok edilmesinden bahsediyorsun.
Sosyal ağlarda paylaş

Forex said:

anneleri çocukları kadınları öldürmedikten sonra türemeye devam eder bunlar

Forex said:

Zuhzuh ergenlik dedi +1 puan kazandı. Sen ne kadar öldürürsen öldür yeniden üredikten sonra bi nane olmaz.

olay cok trajik. lakin boyle irkci mesajlar atmayin. olayi kurt nefretine cevirmeyin. ortada bir teror orgutu var ve her kurt bu teror orgutunu destekliyor diyemezsiniz. forex arkadasimiza bir hafta kafa izni yaziyorum. bu soylediklerini biraz dusunsun.
Sosyal ağlarda paylaş

Forex said:

Yahu senin yaşamanı tehtid eden birşeyi niye böyle poliyanacılık oynayıp suçluları topluma kazandıralım mantığı işliyorsun ki

birader anlamıyorsun galiba. bizim yaşamımızı tehdit eden asıl kişiler millete koyun olan bir takım (hepsi de değil bunun da altını çiziyorum özellikle) pkk sempatizanı kürtler değil, o insanları PKK terör örgütüne dahil etmek için sebep ve neden yaratan kişiler. sen kürtleri öldürürsün ama bu kişiler yaşadığı sürece başka kaynaklardan terör örgütü kurarlar. bunun sonu böyle gelmez anlamak bu kadar zor değil yani.
Sosyal ağlarda paylaş

karşımızdaki düzenli ordu değil veya sivil de değil, bu yüzden savaş kurallarına uymamayı göze alarak ve gerekirse işbirlikçi ülkeleri de karşımıza alarak bu kimyasal silah olayını yapmalıyız.
Dağda mağarada kovukta veya yer altına kazdığı tünelde yaşayan yaratıklar bunlar, haliyle arazide gezerek bulması çok zor ve riskli bu yüzden tek çözüm kimyasala boğup inlerinde gebertmek.
(halktan bahsetmiyorum yanlış anlaşılmasın, sadece dağdaki kamplardan bahsediyorum)

varsın altı kuru ülkeler çağımızın nazileri desinler bize sorun değil, yeter ki bu binlerce şehide yenileri eklenmesin. ülke içinde de işbirlikçiler bir süre ağlar eylem yapar falan ama yine de bu teröristleri yoketmenin en kesin yolu kimyasal.

Bunu yaparken aynı zamanda yurtiçi destekçilerine de polis operasyonlarıyla darbe vurmak gerekli tabii.
Malum eskiden terörist cenazesi morgta kalırdı ailesi utanırdı almaya, kimsesizler mezarlığına gömülürdü. Şimdilerde ise leşlerini belediye ambulansı alıyor, törenlerine binlerce kişi katılıyor slogan atıyor ve anıt mezarlara gömülüyorlar.Bu bile ne denli güçsüz düştüğümüzün göstergesidir.
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
Bu duruma izin veren devlet sucludur kesinlikle. Kici kirik 3-5 teroriste lanet okumaktan bikmis olmasi lazim bu milletin. Lakin gozler gormuyor, kulaklar duymuyor. Anli sanli tarihimiz var diyoruz burnumuzdan kil aldirmiyoruz da dibimizdeki dunyada terorist dahi kabul edilmeyen bir terorist gruba yillardir binlerce sehit vermeye devam ediyoruz.

Birak allasen ya. Yetersizler listesinde zirveyi birakana kadar devam edicek bu. Olan da yitip giden onca cana olacak. :/
Basimiz sagolsun..
Sosyal ağlarda paylaş

forex zaten beşinci altıncı accountuyla gelen bi akp trolüydü

amaç da belli zaten, vatandaşı iyice çileden çıkartıp iç savaş vari çözümlere onay vermelerini sağlamak, terörü bitirmekten çok ılımlı islamik cuntayı oluşturacak güçlendirecek şeylere razı etmek.

diğer bir olasılık olarak halk yeterince bunalıp, iş terör boyutundan çıkıp ırk kavgasına dönüşünce yurt dışından da sizde iç karışıklık var müdahale etmemiz lazım diyerek bize girişmek.

ramazanın bitmesini beklemek ne yahu böyle bir mantık var mı lol

ramazan boyunca demagojiyle yardım toplamaya devam, uğraştırmayın terör falan, işimiz var şimdi

ALLAHIN İZNİYLE BAYRAMIN BİRİNCİ GÜNÜ SOMALİDEKİ KARDEŞLERİMİZLEYİZ, SİZDEN TOPLADIĞIMIZ 150 MİLYON TL KARŞILIĞINDA BEŞ KOLİ TARİHİ GEÇMİŞ ÜLKER GOFRET GÖTÜRECEĞİZ
ŞEHİT AİLELERİ FAKİR OTURSUN ONLAR SAYESİNDE YARDIM PARASI TOPLAYAMIYORUZ ÇÜNKÜ

Sosyal ağlarda paylaş

üzüldüğüm tek nokta bu yetersiz hükümet ve komutasız kalmış baskı altındaki ordu yüzünde son birkaç aydır 10larca genç can verdi. vura vura terör biteceğine inanmayan bir insanım ama dialog ortamının yaratılması için bunların bi taraflarından kan almak farz oldu atıyorum 3-5bin kişilik eğitimli, hareket kabiliyeti yüksek bir ekiple gerekirse Irak'a kadar girip temizlik yapmak hatta İran'la eşzamanlı bu olayı gerçekleştirmek çok mu zor? yoksa icazet mi gelmiyor başka yerlerden?
Sosyal ağlarda paylaş

terorist gruba sehit verirsin, vermemek mumkun degil. terorist adam cikip ben teroristim demez, sivil adam gibi senin askerine yanasir, sonra 10 kisinin arasina el bombasi atar. bu konuda askeriyede ya da devlette suc aramamak lazim. cunku terorizmin mantigi dusman oldugunu dusunmeyen adama saldirmaktir.

yillardir oldugumuz gibi sozun tukendigi yerdeyiz. basimiz sagolsun.
Sosyal ağlarda paylaş

Bence isin korkulan tarafi gidip bombalamaktan cok, pkkdan gelicek sivil saldirilar. Yani bunun 1 tanesi canli bomba olarak bir alisveris merkezine girse nolur demek lazim.. Gidersin bombalarsin, kimsayasal gaz, raid ilaci vs sikarsin da, asil olay devletin ic saldirilara karsi eli kolu bagli olmasi. Sanirim buna karsi da bence cözüm yok gibi birsey.. Olasi tek cözümü de irkcilik ve sonucunda soykirima dayanir.
Sosyal ağlarda paylaş

SPectre88 said:

üzüldüğüm tek nokta bu yetersiz hükümet ve komutasız kalmış baskı altındaki ordu yüzünde son birkaç aydır 10larca genç can verdi. vura vura terör biteceğine inanmayan bir insanım ama dialog ortamının yaratılması için bunların bi taraflarından kan almak farz oldu atıyorum 3-5bin kişilik eğitimli, hareket kabiliyeti yüksek bir ekiple gerekirse Irak'a kadar girip temizlik yapmak hatta İran'la eşzamanlı bu olayı gerçekleştirmek çok mu zor? yoksa icazet mi gelmiyor başka yerlerden?

yapamazsin. cunku bu adamlar sen operasyon yaparken dagda beklemiyor. adam koyunde yasiyor, eylem yapacagi zaman alip silahini eylemini yapip koyune geri donuyor. e koydekilerin hepsi de terorist degil, koye de mudahale edemezsin. o yuzden operasyonlarla terorist olduremezsin.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...