Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

scrubs? malcolm? nerde?

Saeros

Öne çıkan mesajlar

geçen cumadan beri malcolm ve scrubs yok cnbc-e'de. onlarda da sezon sonu filan mı oldu da benim haberim yok acaba? en son cuma günü akşam vardı, ben gece tekrarını izlediğim için izleyemedim. o günden beri de izleyemedim hiç. bugünde yok. nerde bunlar?[signature][hline]BabacumMostors, 15 Haziran 2004 04:22 tarihinde demiş ki:
sanat için sevişirim yani hiç çekinmem ben sanat dostuyum...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Saeros, 20 Ağustos 2004 01:26 tarihinde demiş ki:
aynen. j.d. alışkanlık yapıyo insanda. elliot ile dr. cox zaten vazgeçilmezlerden.

+1 ama dr.cox süper adam tek gecerım =)[signature][hline]Aranel Elanessë
|êvêrythìñg thãt hãs ã bêgìñìñg has ãn êñd|

Brook, 13 Ağustos 2004 11:04 tarihinde demiş ki:
psikolojik sorunların varsa git bi doktora, ama sakın ağzına alma..

Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
said:
Moonlight, 05 Eylül 2004 02:59 tarihinde demiş ki:
Dr. Perry Cox mı ?

Hastasıyım...
JD ninde...Barbininde...

Scrubs izlenir..Malcom da...

Ek:Smallville de izlenecek alternatif diziler listenizde olsun.Netten indirebilirsiniz tüm bölümlerini...[signature][hline]Dream as u never die,live as you can die tomorrow
Always remember;death is only a Begining

UYARI!:Evcil yaşayanlar için uygun değildir!
Hiç Bitmeyen Özgürlük...Pédalé!
Sosyal ağlarda paylaş

Scrubs'ın 3. sezonu yeni sezonda CNBC-E'de var...

Reklamları nadir çıkıyor... Bir de "Yeni Sezon 6 Eylül'de Başlıyor" geyikleri arasında "Gedappa"lı müzikle sarı kırmızı insanların dansettiği fragman da Scrubs'dan...

Ancak tahminim fragmanın 4. sezondan alınmış olduğu... 3. sezonda öyle bir sahne hatırlamıyorum... 4. sezon 31 Ağustos'ta Amerika'da gösterime girdi... İlk bölümü inmek üzere... Görüşlerimi yakın zamanda bildiririm...
Sosyal ağlarda paylaş

4. sezonda yeni bir karakter gelmiş... Dr. Molly Clock... Heather Graham oynuyor... Gayet hoş bir bayan... :)

İlk bölüm fena sayılmaz... 3. sezonla bağlantı kurma görevi gördüğü için hikaye, esprilerin önüne geçmiş ama yine de epey güldürüyor...

Neticede, Scrubs'ın 4. sezonundan umutluyum... Güzel olacağa benziyor :)
Sosyal ağlarda paylaş

Scrubs kaçıncı bölümdü? (izleyemedim)
En son bölümde, tekrarlar başlamadan önce, "What is the deal with Q-Tips?" diyip Seinfeld'e gönderme yapmışlardı.

O bölümden sonraki bölüm müydü yoksa 2. sezonun ilk bölümü müydü?[signature][hline]Hayat sövünce güzel.

[Bu mesaj Eraq tarafından 09 Eylül 2004 22:55 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...