Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

28-30 eylul/1-2 ekim anathema konserleri

BiTcH_oFBaT

Öne çıkan mesajlar

fotoğrafları upload ettiğim yer cthulhu nun sitesi olduğu için böyle şanssızlıklar olabiliyor(suçu attım hemen)

bi ara düzgün bir şekilde diğer resimleri de upload ederim ama cd yanımda değil şu anda

18- olan konsere giderim herhalde ben, gerçi rockistanbuldan sonra ebeveynlerden "fazla şansını zorlama" sinyali aldım ama ayarlarım herhalde, anathema gelecek de ben gitmeyeceğim, saçmalık!!!

lee douglas gelsin ya, lütfen...[signature][hline]Head, 25 July 2003 12:45 tarihinde demiş ki:
valla en çok kutluyoruz arkadaşı
abuzittin, 15 August 2003 14:22 tarihinde demiş ki:
ben büyüyünce frp olmak istiyorum
[b]KoC Icq
Bir daha Log Out Olmadan Cikarsam Top oluyim :)
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Bi deişiklik olmazsa 30 milyonmuş... yeri ben de bilmiorum ama o kolay iş... bence de bi gün 18- yapacaklar büük ihtimal 1 ekim cuma günü 18- olcak.bence en mantıklısı bu. tek dileim iki gün arasında çok farklılıklar yapmayacak olmaları. Rockistanbul'da performansı o kadaryakın olduum halde sahneyi göremediimden izleyemedim ama dinlemek yeterli oldu. nese umarım bu Yeni Melek zımbırtısı güzel, rahat bi yerdir.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
hehe shapsal diriltmişin konuyu :) 20 soora nerden gördün lam millet konsere gidicek ii gene erken görmüşün :P son duyduuma göre ikinci gün unplugged oljakmış o yüzden 18- ler girerse çok sevincek en azından 2ye girsinler bare.[signature][hline]fedaykin, 24 November 2003 18:38 tarihinde Ainu'ya demiş ki:
Aynı senden önceki 20 kişinin düşündüğü gibi onun özel kişisi sen olacaksın, tabi tabii...

Sosyal ağlarda paylaş

ya biyerde natural msj atmış 1 ekim anathema konserine bilet diye sanırım hediye topiğiydi neyse ordan gördüm höyt dedim bi dirltiyim aklı başına gelsin :D

hala haber yok mu konudan yaw[signature][hline]Gitar Azmanı
------------
Blackice, 19 Ağustos 2004 03:57'da demiş ki:
OHA PUHUAHEAHAH osurugumdan annem uyanmış Hehahaehah osurdum kapı açıldı direk noluyo olm diyo bi de bılı zort diye çıktı EHeah
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
bathory bir ara haber verecekti bize, hiçbir haber göremiyorum şahsen ben burada

benim gidip gidemeyeceğim kesin değil, yanıma birini bulmama ve ona göre de izin almama bağlı ama gitme şansım yüksek eğer 18+ olmazsa

daha da önemlisi anathema türkiyeye 2 konser için gelmiyor
iki tanesi istanbulda olmak üzere anathema türkiyede 5 tane konser verecek
bu konserlerin yerleri ve tarihleri Rockistanbul.org ta
ama ben size tarihleri, yerleri ve tel. noları bir c/p leyeyim bari

28 Eylül 2004 Eskişehir Hayal Kahvesi 0-222-320 82 20
30 Eylül 2004 Ankara Saklıkent 0-312-418 47 66
1-2 Ekim 2004 İstanbul Yeni Melek 0-212-245 89 90
4 Ekim 2004 İzmir 33 Resurrection (Club33) 0-232-463 60 64

sevinç çığlıklarınıo duyar gibiyim nedense...[signature][hline]Head, 25 July 2003 12:45 tarihinde demiş ki:
valla en çok kutluyoruz arkadaşı
abuzittin, 15 August 2003 14:22 tarihinde demiş ki:
ben büyüyünce frp olmak istiyorum
[b]KoC Icq
Sosyal ağlarda paylaş

ee ne alaka?
hata yaptın örtmeye çalışma :D[signature][hline]herkes,
düşlerinin büyüklüğü kadar özgürdür..(chE)
I'm not fat;I'm big boned(obeLix)
Üstüne Şehir Örten Şehir

www.heavymetaltr.com/forum

En uzağa ben işeyecem!

[Bu mesaj Cthulhu_ tarafından 31 Ağustos 2004 13:57 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...