Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

[Resim] Minocu "kurtadığımızın" resmidir :)

Gunn

Öne çıkan mesajlar

Resmi açıklıym, kapının hemen önünde ekinde kite shieldla kılıç sallayan yeşil robelu delikanlı benim, arkamda duran kırmızı robelu bayan ise karım.
Önümde bi bogling var, arkasında ise Minoc'un tüm spawnu.
Resmin boş kalan yerlerinde ise minocun kurtardığımız bölgelerini görüyosunuz :)
Sosyal ağlarda paylaş

Bu 3d ne iğrenç bişe ya hem pixel karmaşasından bişe göremiyon kim kime dalıyo onu anlayamıyosun hemde bilgisaarı oldukça yavaşlatıyo yani ne biliim pek akıl karı değil gibi geldi bana[hline]Sizi öldürmeyen şey keşke öldürseydi dedirtecek
Legend is back...

[Bu mesaj Na-Krull tarafından 18 Mayıs 2002 08:35 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

kahraman kocam, canıyla savundu minoc'u...

daha resim koyun ciciler, ben hiç almadım gece, konsantrasyonu dar ama derin biriyim, hem ss alıp hem de minoc zararlılarına karşı dövüşürdüm de bir de 20 kişinin hedehödösünü okumaya kalkınca beceremedim :P

ha bi de, kapıyı devamlı açıp kapayanlara kafam girsin (kocam hariç, o sorup da açtı, ama en kötü sonuç da ondan geldi ehe, hepimiz öldük :P), iki dakka rahat durmadınız yerinizde. vallahi küsüm...
Sosyal ağlarda paylaş

bu arada oside Soth,Gzar veya Theros adında karakterlerimden herhangi birini deli dana gibi dolaşırken görürseniz ciddiye almayınız ben değilim çünkü ^_-

bizim kuzenin uo hastalığı geldi de acountumla girdi dün, hatta GM All Craftsman karakterim Theros ile minocu basmış kendileri

üstünde de bi ton kaliteli Lord Theros armoru var tabi, gitmiş bunları Juka kardeşlere emanet edip gelmiş, bi de Lord'luk falan hak getire ünvanı da teslim etmiş onlara 5 kere üst üste ölerek vs vs...

yani diyeceğim bu adam tehlikeli, uzak durulmalı diyorum...

ha bi de eğer bir yerlerde Juka'lara dalıp "armorlarımı verin laaan" diye baarırken görürseniz bir yardım edin de ölmesin zavallı, Juka'ları tek başına harcayamayacağına inandıramadım da bir türlü...

[Bu mesaj BlackRose tarafından 18 Mayıs 2002 12:00 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ehe o bınadan çıkıp mıners guılde gırmemız sonumuz oldu zaten içerde 34523 tane plague fln vardı en sonunda cesedlerımızı yıye yıe plague lar golem fln oldu ahaha
onlarda daha 1 ay cesed yemezler :P

en çok ölen kişi heralde benım
napalım osi tecrubesızlığıne bıde lag eklenınce boyle sonuçlar doğurdu

o long spearlı jukalara sınır oldum kaçamıorum vuruo paralyze :)

ama bi free shard duzennnına alıştıktan sora osiye geçmek insaı çok zorluyor bunu anlamış oldum

ama bende arada az juka almadm provoyla eheh[hline]The Chavdar Erkeği...
Sosyal ağlarda paylaş

lol allahaşkına bi de loot mu yapacaktınız? o kaos arasında birinin boglinglerden seed lootladığını gördüm de iyi küfür ettim göremedim kim olduğunu.
Bu arada dünkü savaşın en komik anını anlatıyorum:
Guildmasterı Dark'ın kayınbiraderi olan Miner's Guild'e dalıp herkes öldüğünde yaklaşık 10-12 ghost falan "napıcaz?" diye konuştuk. Sonunda "healer'a son gelen top olsun" diyip koşmaya başladık. (healer'la miners guild minocun iki ayrı ucunda). 10 ghost birden healera girince, reslenenleri içerdeki elite dragoon birer birer öldürmeye başladı, hatta karımı da öldürdü, gittim 1hp ile newbied katanamla daldım ben buna, 4 kere ıska geçti ölmedim lol.
Neyse sonra reslenen herkes topluca kuzeye koşmaya başladı ama yollar juka dolu. Teker teker ölüyo herkes 1hp li olduğundan. O an aklıma yumurtasından çıkıp denize koşan yüzlerce kaplumbağa yavrusu ve onları avlayan martılar geldi.
Karımla benden başka kendini kurtarabilen oldu mu bilmiyorum ama gülmekten kırıldım baya. :)
Sosyal ağlarda paylaş

evet yeri gelmişken nukemden de özür dileyip konuyu açıklığa kavuşturalım.
nukem sürekli düştüğü için daima ekranımızın dışında kaldı, healleyemedik. tabi oyundan düşmüş birisi yerine elinde kılıç hızla canı azalanları reslemek daha mantıklıydı. O biraz dışlanmış hissetti doğal olarak. Kasıtlı bişey değildi nukem, daha sonra da sinirle söylediklerine alınmadık merak etme, bir dahaki ava bekliyoruz.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Obscura, 18 Mayıs 2002 15:39 tarihinde demiş ki:
bence bu gece trinsice gidelım
ordakıler dha kolay kesılır en azından bardlar için[hline]The Chavdar Erkeği...

:) bu gecede gidersek ben batarim:) Dun butun reglerden 400 tane harcamisim:) bankamda sadece 1-2 sey kaldi fireworks wand gemi vs..
Atlantic acilsada biraz para mara yapsam ph de yakin[hline]a.k.a. Sharez
Give me the strength to be what I was and forgive me for what I am.
Sosyal ağlarda paylaş

bu arada dün gecenin gizli kahramanlarından biri de monodur. Sürekli gidip erzak getirdi savaşanlara. hatta şu resim aldığım evde içerdekileri düzene sokuyodu.
"evet plague beast için ranged attackler sıraya...ateş" falan diye.
go mono go!!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...