Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Londra Yanıyor

Natanyal

Öne çıkan mesajlar

asinanyavuz said:

cetintas said:

yansın yansın, 30 senedir bizim memleket yanıyor, 3-5 gün de onların ki yansın.

abi...

ahah harbiden bu ne yahu. sonra kızıyonuz eğitim sistemimiz kötü deyince. hatta birebir çetintaş sen gelip onca sene andımızı okudum bişey oldu mu bana dedin. görüyorum ki olmuş
Sosyal ağlarda paylaş

cetintas said:

Anlaşılan edebiyattan nasibini almayan adamlar bu akşam bana sarmışlar. Türkiye'deki 30 senelik yangınla, İngiltere'de ki yangın tabir edilen olayları bir mi tutuyorsunuz ey beni eleştirmekte ısrar eden değerli pati üyeleri? Yazdığım yazı da hakaret yok, ırkçılık yok, ortada bana göre önemli bir şey de yok, kaç sivil ölmüş, kaç kişi kaçırılmış, kaç asker-polis hayatını kaybetmiş? Bana İsa peygamber tripleri ile cüzzamlı muamelesi yapma hakkını kendilerinde gören değerli arkadaşlar, aklınızı kendinize saklayın lütfen.
İyi geceler.

kim seni Türkiye'deki olaylarla bir tuttu ki? ayrıca ırkçılık yapmadığın insanlık yaptığın anlamına gelmiyor. buradaki yanlış herkese yanlış ki bu dahi tartışılmıyorken yeaa bana ne onlardan benden mi adamlar demek..

harbi 1.ci fail'den sonra ikinci fail'ini çekmişsin. burdan da "sana" tepki verenlerin (ben dahil) daha önce yazdıklarını gördüklerinden, bu yazdıklarınla ne kadar alakasız olduğuna şaşırmış.

Çetin abimiz ya troll olmayı öğrenmiş, ya da şifreyi birine kaptırmış.
Sosyal ağlarda paylaş

liberal said:

cetintas said:

talihsiz açıklamalar bunlar.

Ne İngiltere ne ingilizler de bunu hakedecek bir ülke değil en azından.

dünyaya sömürüyü getiren, tonla milletin anasını belleyenler haketmeyecek de kim hakedecek asdfasdfas

olaylar tabi ki kötü, yağmalar yangınlar üzücü ama hani şu mesajdaki gibi de pek sevilesi bir millet değil aslında ingilizler.
Sosyal ağlarda paylaş

Aket-Atum said:

liberal said:

cetintas said:

talihsiz açıklamalar bunlar.

Ne İngiltere ne ingilizler de bunu hakedecek bir ülke değil en azından.

dünyaya sömürüyü getiren, tonla milletin anasını belleyenler haketmeyecek de kim hakedecek asdfasdfas

olaylar tabi ki kötü, yağmalar yangınlar üzücü ama hani şu mesajdaki gibi de pek sevilesi bir millet değil aslında ingilizler.

evet abi akıllı olsunlar. ama bu isyan isyan değil düz yağmaya döndü. polisle kapışsınlar bizim dönercilerle değil dsf.
Sosyal ağlarda paylaş

Ardeth said:

asinanyavuz said:

cetintas said:

abi...

ahah harbiden bu ne yahu. sonra kızıyonuz eğitim sistemimiz kötü deyince. hatta birebir çetintaş sen gelip onca sene andımızı okudum bişey oldu mu bana dedin. görüyorum ki olmuş

Andımızla bu ne alaka allah aşkına? Kurnadan kurnaya sıçramayın olm :D

bir iki üçler en büyük türkler dört beş altı italya battı diye devam eden tekerlemeyi suçlasan tamam haklısın.
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
Bu arada yaziyorlar mi basinda bilmiyorum da Turklerin baslattigi sokagini koruma uygulamasi diger bolgelere de yayildi. Turkler disinda diger milletlerin vatandaslari da benzer sekilde sokagini korumak icin birlik olmaya basladilar.

Dun aksam hintli ve pakistanli tipler tv de demec veriyorlardi. Bugun de bazi Ingilizler katilmis.

Ha isyanci cetelere karsi sokagini koruyan 1 kisi oldurulmus.
Sosyal ağlarda paylaş

Mr_Hand said:

abi polis nasıl bişey yapamıyo ben onu anlamıyorum. bunların elini kolunu bağlayan nedir?

o değil de aslında bizim polisleri salacan oraya. anasını ağlatırlar bu heriflerin sdgsdfg

polis tepeden direktif alıyor. bu durumlarda bunu düşünmek lazım. şimdi bu olaylar ilk ortaya çıktığında insanlar göçmenleri vs suçluyordu. eğer tepedeki insanlar bundan rahatsız olsaydı müdahele ederlerdi. demek ki göçmenlerin suçlanmasından ve onlara karşı önyargının artmasından çok da rahatsız olmamışlar.
Sosyal ağlarda paylaş

Aket-Atum said:

Andımızla bu ne alaka allah aşkına? Kurnadan kurnaya sıçramayın olm :D

bir iki üçler en büyük türkler dört beş altı italya battı diye devam eden tekerlemeyi suçlasan tamam haklısın.

o işin şakasıydı diğer konuya gönderme yapan. yoksa gerçek bir bağlantı kurmadım aralarında, sadece burda gösterilen davranışın vatan severlik değil Türkiye dışındaki vatanları vatan saymamazlık olduğuna işaret etmekti amacım.
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
Adamlar plastik mermi kullanmak icin ozel izin aldilar dun. Sadece ayaga ates etme yetkisi verildi plastik mermi ile.

Su topu kullanacaklar simdi. Bildigin panzer ustundeki su puskurten toptan. Bunun icin daha izin yok. Basbakan gundeme getirdi izin cikmasi icin.

Bir ingiliz arkadas dun facebook da bu su topu icin kafa buluyordu.

Apparently police not trained to use water cannon. Erm surely point and shoot! I'll do it!

Avrupada genelde boyle. Mesela norvec'de polisin silah tasimasi yasak. :p
Sosyal ağlarda paylaş

Aket-Atum said:

olan devlete olmuyor vatandaşa oluyor ne bu nefret arkadaş. amerika bombalandığında oh be çok iyi oldu demediniz umarım
Sosyal ağlarda paylaş

devlet sömürürken zenginlikten faydalanan halk, o devletin yaptıklarının da ceremesini çeker.

ama konu o değil. aradan kaç nesil geçmiş, suların altından akacağı köprüler bile toprağa karışmış artık. bu sebepten dolayı londra savunmasında görev alan tüm türk kardeşlerime görevlerinde başarılar diler, türk'ün gücünü ingiliz ulusunun kalbi londra'nın ortasında tüm cihana gösterdikleri için teşekkür ederim.
Sosyal ağlarda paylaş

devlet sömürürken halkın bir çoğunun da tepki gösterdiği bir çağdayız artık hunn

böyle durumlarda (isyan, bombalama vs) ölenler gayet makul kişiler de olabilir. gayet makul olmasalar bile sivillerin ölmesi veya sivil hayatının tehlikeye girdiği durumlar ortaya çıkması sene 2011de "iyidir iyi" denecek bir durum değil.
Sosyal ağlarda paylaş

Ardeth said:

Aket-Atum said:

olan devlete olmuyor vatandaşa oluyor ne bu nefret arkadaş. amerika bombalandığında oh be çok iyi oldu demediniz umarım

valla dürüst olmam gerekirse 11 eylül haberini alınca sınıfta kağıtları kıvırıp kule ve pentagon yapmıştık, sonra sınıfın diğer ucundan kağıt uçak atıp devirmeye çalışıyorduk
Sosyal ağlarda paylaş

değil canım ona bişe demiyorum ki. misal ermenistan devleti resmi politika edinmiştir türk düşmanlığını, ermenisi de buna destek verir. bu adamların başına bişe gelse "vah vah ne kadar üzüldüm" demem; ama "ebelerininkini görsünler" demem.

sonuçta arada kaynayacak doğru düzgün insanlara acırım, belki 3-5 tane de olsalar.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...