Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

stüdyo kayıtımız

Spartan

Öne çıkan mesajlar

Henüz isim bulamadığımız grubumla birkaç ay önce kadıköy ekol'de yaptığımız hücum kayıt'dan bir parça koymak istedim. Malesef kayıt pek iyi degil.vokal fazla açık, davul duyulmuyor neredeyse Vokal arkadaşın ilk grup denemesi, o yüzden çok süper bişeyler beklemeyin:)
Grubun tüm üyeleri ytü makine müh den, ben de dahil:) ve başka bir özelliği ise hepimiz 6. sınıfız:P bu sene bitiyo neyse..lol
Bu arada ben davuldayım.
Megadeth cover
*save target as yapın.*[signature][hline]

[Bu mesaj Spartan tarafından 21 Eylül 2004 01:15 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

bu arada demin ki yazıyı yazarken solo kısmına daha gelmemişti

şarkının orjinalini bilmiom ama o soloda bi gariplik var gibi geldi.
belki orjinalinde de öle olabilir oyüzden bişey diyemicem :)[signature][hline]Fear.. Fear attracts the fearful
The Strong. The Weak. The Innocent.
The Corrupt.

Fear.. Fear is my Ally!
Sosyal ağlarda paylaş

tebrik ediorum gençler,hepiniz 6.sınıftaysanız ve bu kayıdı yaptıysanız gerçekten bi helal olsun diorum size.çok güzel olmuş.
gitarlar falan taşş baya vokaller belli seviyeye kadar iyi tabi mustine vokali beklenemez ama yine güzel vokaller;)

not:solo oldukça problemli!!
[signature][hline]Bu mesajdaki içerik, benim kişisel görüşlerimi belirtmektedir. paticik.com burada yazılı olanlar hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir.
BabacumMostors, 31 Ağustos 2004 15:32 tarihinde demiş ki:
Kuku peşinden koşmayın ideallerinizin peşindne koşun
(not: kuku bir ideal deildir)

[Bu mesaj Natural_Jedi tarafından 21 Eylül 2004 13:17 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ooo çok güzel çok güzel.

solo'nun ikinci kısmının girişilnde bir senkronizasyon sorunu yaşamışsınız, bir de vokal arasıra pesleşmiş, ama bazı yerlerde de çok iyi gitmiş sesi..

Tabi alışmışız Mustaine'in cılız sesine bu şarkı ileberaber heheh.[signature][hline]Q: How many IBM cpu's does it take to do a logical right shift?
A: 33. 1 to hold the bits and 32 to push the register.
Sosyal ağlarda paylaş

yok kayıt çok sağlam olmuş rahat demo cd olur bu yani gönder roxy e =)

sarkının sonundaki soloda gitarcı arkadaş biraz yavan çalmış ama düzeltilebilir üstüne kayıt yapabilirsiniz ordan geri kalan kısım iyi çünkü

vokal fena değil abi ne olsun axl james falan beklemioz herhalde =)

iyi iyi devam edin kalan 6 şarkıyıda postlamanızı rica ederim
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Spartan, 21 Eylül 2004 13:26 tarihinde demiş ki:
6. sınıf derken üniversite 6. sınıf dikkatinizi çekerim lol. ortaokul gibi anlaşılmasın:)
tebrikler için teşekkürler.

uni 6. sınıf?:D ozaman soloyu nasıl çalamadınız hayret diorum hehehe yaptığım yorumuda geri alıyorum::)[signature][hline]Bu mesajdaki içerik, benim kişisel görüşlerimi belirtmektedir. paticik.com burada yazılı olanlar hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Natural_Jedi, 21 Eylül 2004 13:16 tarihinde demiş ki:
tebrik ediorum gençler,hepiniz 6.sınıftaysanız ve bu kayıdı yaptıysanız gerçekten bi helal olsun diorum size.
not:solo oldukça problemli!!

ROFL :D , yardın natural beni auhahu[signature][hline] say my name sun shines through the rain , a whole life so lonely
Sosyal ağlarda paylaş

açıkcası gitarların daha çok çalışması gerektiğini düşünüyorum ki temiz çalabilsinler, vokalin sesi kötü değil ama hmm nası desem uymamış dave mustaine (ki sende belirtmişsin fazla bişey beklemeyin diye) son olarakta her ne kadar davuldan pek anlamasamda bence en iyi davul gibi geldi kayıtta
neyse yorumlarım bunlar, iyi çalışmlara size..[signature][hline][i]Did I punish you for dreaming?
Did I break your heart and leave you crying?
Don't you ever dream of escaping...[i]

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Natural_Jedi, 21 Eylül 2004 13:16 tarihinde demiş ki:
tebrik ediorum gençler,hepiniz 6.sınıftaysanız ve bu kayıdı yaptıysanız gerçekten bi helal olsun diorum size.çok güzel olmuş.

abi adam kocaman neyse bitiyor bu sene yazmış....
hangi ortaokul 6.sınıfta bitiyorr??
söylede bizim yiğeni oraya yazdıralım :D :lol: :horace:[signature][hline]herkes,
düşlerinin büyüklüğü kadar özgürdür..(chE)
I'm not fat;I'm big boned(obeLix)
Üstüne Şehir Örten Şehir

www.heavymetaltr.com/forum

En uzağa ben işeyecem!
Sosyal ağlarda paylaş

tamam ulen tamam gıçımdan anlamışım işte:)[signature][hline]Bu mesajdaki içerik, benim kişisel görüşlerimi belirtmektedir. paticik.com burada yazılı olanlar hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Nukem_Verite, 21 Eylül 2004 16:33 tarihinde demiş ki:
ahahaahah
natural yardı

yalana bak eminim bu mesajı yazarken agliyosundur[signature][hline][b]Master Yoda'dan inciler

- Be may with you force the
- danger in are you great
- Too you are anakin young, must to learn you things have many [b]
Sosyal ağlarda paylaş

ahahah hakikaten ortaokul sanmıs arkadaş:) abi orta 1 deki adamdan nasıl o ses çıkar, mantık biraz:)))

gitarlardaki sıçışlar kesinlikle heyecandan:) bizim ritim gitaristin elleri titriyodu :) onun da ilk grup denemesi zaten. upload ediyorum birazdan diğerlerini de koyacağım.

beğendiğinize sevindim. ben fena çalmadım ama kayıt heyecanından ufak tefek hatalar var elbette...[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

elinize sağlık bence harika olmuş. gitar tonları harika. uyum da gayet iyi ki, megadeth çalmak hiç kolay da değildir. dedikleri gibi solo temiz değil ve çok hatalı (notalar birbirine girmiş falan). ama megadeth soloları çalmak her babayiğidin harcı değildir, onu o kayda eklemeniz bile bir şeydir. gerçi normalde çalabilip kayıtta çalamamış olması da dediğin gibi büyük ihtimal. o da zamanla düzelir.[signature][hline]"Ben bir şeyi iki kere demeeeeem, iki kere demeeeeem." Sezai Gündoğdu
Sosyal ağlarda paylaş

şimdi dinledim iron maiden coverını, diğerine göre çok daha başarılı bence ve seviyenize gidebilicek bi grup vokalde abes kaçmamış iyi olmuş beğendim bunu buna bulabileceğim tek kusur şu olur oda gitaristlerin biraz daha ruhlu çalması ve kendindende bişeyler katmaları..[signature][hline][i]Did I punish you for dreaming?
Did I break your heart and leave you crying?
Don't you ever dream of escaping...[i]

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...