Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

turkiye sinirlari icerisinde yediginiz en guzel hamburger

Chaotic

Öne çıkan mesajlar

dasaaa said:

hmm demek yine o zaman gelmiş,
o kadar salak bi gurmeyim ki hamburgere acaip değer veriyorum ve gidip tonla para döktüğümü de söylemekten utanmıyorum zamanı...

kıskanç adam... bizim gibi zevklerin yok, hamburgerdeki küçük mutluluğu bile yakalayamıyorsun... sonra kilo alamıyorum diyorsun... daha laflar hazırlardım ama, üç noktalarım bitti...
Sosyal ağlarda paylaş

yau dasaa o kadar hor görülecek bişey değil bu. burgerkinge gittiğinde hakkaten et dışında herşey olan bi hamburger + su dolu kola (veya diğer içecek) ve eblek bi patates alıyosun. bunda etin kendisi zaten sadece burger kingdeki hamburger kadar oluyo nerdeyse, ki harbi et. ayrıca bira da alabiliyosun yanında oh mis :D hamburger olarak bakarsan sadece 10-15 tlye var, burgerkingden mcdonaldsdan falan çok pahalı da değil yani...

yani, iyidir iyi :D
Sosyal ağlarda paylaş

ya burgerle fesfut zincirleriyle tanışıyoz küçükken, büyüyünce de dasaaa gibi adama sağlıksız falan geliyo tüketmiyorlar.

ondan sonra sanıyo ki iyi yapan yerler de soya-msg kıyması etin üstüne mısır şuruplu sosları döküp veriyolar.

bu arada dasaaa'nın krispy kreme yerine dunkin donut tercih etmesi (istanbuldakiler) zaten bir fikir verecektir sdfsdf
Sosyal ağlarda paylaş

Mr_Hand said:

yau dasaa o kadar hor görülecek bişey değil bu. burgerkinge gittiğinde hakkaten et dışında herşey olan bi hamburger + su dolu kola (veya diğer içecek) ve eblek bi patates alıyosun. bunda etin kendisi zaten sadece burger kingdeki hamburger kadar oluyo nerdeyse, ki harbi et. ayrıca bira da alabiliyosun yanında oh mis :D hamburger olarak bakarsan sadece 10-15 tlye var, burgerkingden mcdonaldsdan falan çok pahalı da değil yani...

yani, iyidir iyi :D

mr hand diyorsa doğrudur.

ama goldbären diyorsa.. işte o yänlïştïr kesin..

kesin!
Sosyal ağlarda paylaş

senko said:

sdeceokuyangenç said:

kitchenette açık ara

abi surda pirzola yiyin yalniz.
nasi basarili bir marine yapmislar aklim almadi.

et boyle tam sevdigim gibi, disi cok ici az pismis ve direk agizda dagilmiyor, yavas yavas tadini sala sala yayiliyor.
harikaydi.

http://www.youtube.com/watch?v=Z7BuQFUhsRM direk bu geldi aklıma bunu okuyunca
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...