Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

turkiye sinirlari icerisinde yediginiz en guzel hamburger

Chaotic

Öne çıkan mesajlar

goldbären said:

ayrıca 180 gün bırakılan hamburger bariz yalan, gayet de bozulur. ulan hiçbişey olmasa ekmeği küflenir. (denedim %100 çalışıyor!) böyle hamburgere kolaya saldırırken İÇİNDE FARE PÜRESİ VAR!!! RENGİNİ O VERİYOR!!! DANONE ZEKA GERİLİĞİ YAPIYOR!!! şeklinde saldırmayın, adamları tüketesim geliyor. doğruyu yanlışı bilin öyle saldırın. kaldı ki topikteki esas konuyu da anlamamışsın fenn. dasaaa abinden öğrenecek çok şeyin var sdfs

ayrıca kanyondaki GBK iyiydi bundan 18 ay kadar önce. deneyin.

Sakin ol şampiyon
Sosyal ağlarda paylaş

Gerçek yapım hamburger elbet lezzetli olur hatta normal boyutlarda bir hamburgerin yanında bolca yeşillik yerseniz içindeki hızlı emilen karbonhidrat olarak ekmeğin pek bir zararıda olmaz.
Fakat büyük zincirlerden yenilen gıdaların 180 gün dayanacağı doğrudur. Denemedim bilmiyorum ama bu yönde birsürü araştırma var ve büyük oranda doğru olma şansı var çünkü inanılmaz güçlü katkı maddeleri var zaten insanın ömrünü kısaltanda aldığı bu toksinler. Hamburger değil toksin yersiniz yani.
Hayır yani yenen gıdanın vücutta yağ stoklama görevinin dışında daha büyük zararı kullanılan kötü yağlar ve alınan toksinler. Birde fiyatı çok pahalı. Bende önceden burger kingden yerdim arada arkadaşlarla. Mesela en normal menü bile en aşağı 10 tl. 10 tl ye çok daha iyi şeyler yenilebilir.
Burgerking den veya Mcdonalds dan yemenin havalı olduğunu sanan genç bir kitle var. Bunlara yapacak birşey yok. Lezzetli olduğunu düşündüğü için yiyenlerinde sağlığını düşünerek vazgeçmesi gerek bence böyle şeylerden. Gıda keyif alınacak birşey değil.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...