Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

I screewed up guys I'm going to Datça! (zorla tatile götürüyorlar Datça-Kuşadası)

BabacumMostors

Öne çıkan mesajlar

evet hepinizin okulları açıldı hepiniz derslere girip çıkıyorsunuz peki ben napıyorum?
TATİLE GİDİYORUM!

kötü bir şey aslında ben evde oturup kafa dinlemek istiyordum, annem babam ve ablamı postalarım evden diyordum ki hayıııır ben de gelcekmişim. gelmiyorum dediğim zamanda da bi tripler bir bağırış çağırış yok kuzenler halanlar geldi görmezsen ayıp hayvanlık bu yaptığın bilmemne..

neyse gidiyorum buralardan bir süre yokum :/

millet sezon kapadı biz anca sezon açtık :-P[signature][hline]Türkler Orta-Asya'dayken günlük ihtiyaçları için savaşırlarmış;
"-Ulan kaşık düşmanı, baltamı getir. Ekmek almaya gidiyorum"

Kapattık dükkanı
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BabacumMostors, 25 Eylül 2004 18:12 tarihinde demiş ki:
evet hepinizin okulları açıldı hepiniz derslere girip çıkıyorsunuz peki ben napıyorum?
TATİLE GİDİYORUM!

Bi insan bu kadar mı kötü kalpli olur kardeşim ya..[signature][hline]herkes,
düşlerinin büyüklüğü kadar özgürdür..(chE)
I'm not fat;I'm big boned(obeLix)
Üstüne Şehir Örten Şehir

www.heavymetaltr.com/forum

En uzağa ben işeyecem!
Sosyal ağlarda paylaş

başlığa bakarsanıs "I screwed up" demişim

yani şöyleki ben zorla tatile götürülüyorum
gitmek isteyen ben değlim

walla gitmek istemiyorum[signature][hline]Türkler Orta-Asya'dayken günlük ihtiyaçları için savaşırlarmış;
"-Ulan kaşık düşmanı, baltamı getir. Ekmek almaya gidiyorum"

Kapattık dükkanı
Sosyal ağlarda paylaş

deniz 10 derece falandır herhalde:D[signature][hline]O kara gecenin içinde küçük umut ışıkları sebatla parıldamaktaydı;Karanlık Kraliçe'nin dehşet kanatları altında korkuyla sinen kimselere alev alev yanan bir yol gösterici olan bir şövalyenin şekline bürünmüş bir umut...
Sosyal ağlarda paylaş

• 7 yıl sonra ...
kayalardan yuvarlanıp ayağımı yaralamıştım göğsümde de çizikler ve ezilmeler vardı, okulun ilk günü ayağımda sargı vardı ahahsf

ama iyi bir tatildi ya zaten o günden beridir datçaya gittiğimi hatırlamıyorum

tabii o dönemde wow yok uo var üniversiteye başlamanın heyecanı fln
Sosyal ağlarda paylaş

şimdi şeyi merak ediyorum aslında, yarın öbürsü gün evladın yavrucun böle bi psikoloji ile sana gelirse zorla tatile götürür müsün, evde mi bırakırsın?

bu arada kesin bişi yapmadan oturacaktın abi büyük ihtimalle..

ne güzel lan, adamın geçmiş halini belgeleyip bu konuda görüşlerini alabiliyoruz 8sene sonra. yihu
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...