Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

DSLR önerisi

BiTcH_oFBaT

Öne çıkan mesajlar

lensi de mi vermiyor? berbatmış fiyat o zaman.

o fiyat +~100tl maks.'a kit lensli sıfırını bulabilirsin sirkeci'den =)

garanti muhabbetine kulak asmayın bence
resmi garanti baş ağrısından başka bir işe yaramaz muhtemelen
zaten sapasağlam aletler..
Sosyal ağlarda paylaş

spot aldığın zaman bizzat muhattabın bir insan ve bir dükkan oluyor ve bu adam sana iyi davranmak zorunda kalıyor çünkü hem adamın adresi belli hem de kullanıcılar interneti çok efektif kullandığından kötü muamele yapan dükkanlar çok kısa zamanda rezil oluyorlar daha nasıl anlatayım bilemedim =p

öbür türlü kurumsal bir bürokrasi zincirinden geçiyosun aptal bir problemi çözdürmek için :P

ki problem çıkma olasılığı gerçekten az oluyor.

edit: biz geçen ay 1650TL'ye aldık 600D+kit lens'i 2.katta bir dükkandan bir arkadaşa (demin mesaj atarken emin değildim mesaj attım şimdi söyledi tam fiyatı)
Sosyal ağlarda paylaş

çok iyiymiş ya. bi 600d+kit lens(belki) + 50mm beni bekler o zaman.

şu bozdağ fotonun da yorumlarını okudum nette de herkes memnun çok da uygun fiyatları varmış. spot ürün satıyor mu bilmiyorum gerçi ama gidince görücez.
bu hayyam kaça kadar açık bu arada? yarın akşam giderim belki...
Sosyal ağlarda paylaş

kozalak said:

çok iyiymiş ya. bi 600d+kit lens(belki) + 50mm beni bekler o zaman.

şu bozdağ fotonun da yorumlarını okudum nette de herkes memnun çok da uygun fiyatları varmış. spot ürün satıyor mu bilmiyorum gerçi ama gidince görücez.
bu hayyam kaça kadar açık bu arada? yarın akşam giderim belki...

spot ve 2. elci zaten. Git otur konuş, bize 50mm sadece 10 lira kar farkı koyup vermişti sirkecide o fiyata kimse vermiyordu gerçi 50mm ucuz bir lens ama olsun.
Sosyal ağlarda paylaş

Seperate said:

canon 7d ile 24-70 f2.8 L alıcam bu haftaiçi inşallah,aramızda 7d veya bu lens kullanıcısı var mıdır fikirlerini alayım ?
fikir vermemiz için kullanıcısı mı olmamız gerekiyor? :P
niye 7D ile 24-70'i seçtin ki mesela, sen zaten bişeyleri düşünüp bu 2'liyi almaya karar vermiş olmalısın geriye de pek diyecek bişeyin kalmaması gerekir aslında.

bana kalsa 5dmk2 ile 24-105/4'ü ben tercih ederdim
çünkü 24-70 aralık itibariyle apsc'ye pek hitap etmiyor eğer ki özel bir sebebin yoksa. f2.8 lens istediğimden diyecek olursan da tamron 17-50/2.8 gibi çoook ucuz alternatifini incelemeni yok illa para vericem diyorsan da canon 17-55/2.8'i incelemeni tavsiye ederdim.

24-70'in pahalı olmasının sebebi tam kare sensörü doyurabilecek bir zoom lens olmasından kaynaklıdır. Apsc sensöre takınca biraz israf etmiş olursunuz bütçenizi. Tabii bu benim fikrim.
Sosyal ağlarda paylaş

PC Gold da 550D+18-55 IS kit lens 1700 tale.
fiyat nasıl? hayyamda da taksitli 1550 civarına satıyolarmış (kit lens is mi is2 mi bilmiyorum).
alınır mı bu fiyata gold dan? tabi hayyamda yanında çanta sd kart tripod vs de veriyolar. ama ne kadarlık bu malzemeler bilmiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...