Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yeni Başlangıç

Elron Cervantes

Öne çıkan mesajlar

Osi de player kalmamış bende yeni server arayışlarına geçtim 2 gündür o server senin bu server benim dolanıyorum fakat Türk serverlarında iş yok ayrıca hep emek boşa gidiyor server kapatıp bir özür mesajı yazılıyor :)

in por ylem e baktım sarmadı beni çok kişi var güzel ama herkes makroda muhabbet 0 şöyle google translate ile ingilizcemi döktüremedim :D

neyse aklımda the abbys diye rus serveri var gelmek isteyen arkadaşlar varsa orda başlamayı düşünüyorum server uzun süredir açıkmış kesin biliyorsunuzdur ama ben yeni öğrendim ::o
tabi daha farklı tekliflerede açığım ama mantıklı olması şartıyla.

iyi veya kötü mesajlarınızı bekliyorum ...

iyi forumlar...
Sosyal ağlarda paylaş

abyys iyi gerçektende.Orda çözmesi kasması dert, ph yok sistemleri değişik onun yerine nebula daha iyi.abyys de cesedi lootlamak için pickpcket skili istiyo mantıklı güzel hoş ewi dikeceğin yeri seçiyon odunu modunu kesip kendin yapmaya başlıyosun ewi hoş şeyler ama kasması çözmesi gerçekten dert kaldıki rus yabancı karışık yeri geliyo ingilizce anlaşamıyosun ve çok vakit alır.Stones a baktım fazla player yok saçmalamışlar bide dungeon finder falan wow dan alıntılar ben dungeon yapcak olsam wow oynarım.Özet olarak en iyi eldeki server Nebula olarak gözüküyo.Hem kapanmıyo hemde edit yok temiz.Ph derseniz pyramid war gibi ordada 100 kişi yazıyo onlineda dolandım durdum 20 30 kişi anca gördüm yaprak kımıldamıyo serverda.Bana sorarsanız nebula en iyi tercih.Yanıma birini arıyorum kasıcak gelen olursa başlıyalım.
Sosyal ağlarda paylaş

Nebula'nın pvp sistemi kötü hatta iğrenç bandaj falanda yok orda. ayrıca 1.5 sene girmediğim için pure mage , warlock ve 7x craft karakterlerimin oldugu accountu silmişler. anlıyacağın hem emeklerim gitti hemde nebulada pvp yapılmaz.

Pyramid derseniz başlayalım hatta clienti indireyim ben bir bakayım servere

bu arada şimdi bir servere denk geldim World of Uo ismi Runuo sistemleri falan çok hoşuma gitti girip bakalım mı ?
Sosyal ağlarda paylaş

Bu saatlerde stones'da oyle pek action olmaz hem yaz tatili oruç vs. Bir sürü pvp serverı da açılıyor yazın o yuzden. Akşam 22 - Gece 04 arası güzel faction savaşı oluyor brit ve çevresinde, bugun guild kurulumu açıldı para kasıyor da olabilir stonesdakiler. Skill ve dummy alanı var zaten. Ekşın arıyorsan geceye doğru gir bi bak derim denemek bedava tabi. Shadowlords - Minax ve Council of Mages factionları revaçta bu aralar.
Sosyal ağlarda paylaş

Pyramidde de brit boş bende tam cıkıyodum bir bakayım delucia ya bari öyle çıkayım dedim action delucia da yer yerinden oynuyo orda. ama ben böyle hep beraber başlıyacağımız köklü bir serverda daha çok eğleniriz diye düşünüyorum. 30-40 kişilik serverlarda eğlenemiyorum ben 100+ kişilik biyerler bulalım Türk olması şart değil başlayalım. yok derseniz ben pyramiddeyim orda kasmaya devam.
Sosyal ağlarda paylaş

ibosch said:

abyys iyi gerçektende.Orda çözmesi kasması dert, ph yok sistemleri değişik onun yerine nebula daha iyi.abyys de cesedi lootlamak için pickpcket skili istiyo mantıklı güzel hoş ewi dikeceğin yeri seçiyon odunu modunu kesip kendin yapmaya başlıyosun ewi hoş şeyler ama kasması çözmesi gerçekten dert kaldıki rus yabancı karışık yeri geliyo ingilizce anlaşamıyosun ve çok vakit alır.Stones a baktım fazla player yok saçmalamışlar bide dungeon finder falan wow dan alıntılar ben dungeon yapcak olsam wow oynarım.Özet olarak en iyi eldeki server Nebula olarak gözüküyo.Hem kapanmıyo hemde edit yok temiz.Ph derseniz pyramid war gibi ordada 100 kişi yazıyo onlineda dolandım durdum 20 30 kişi anca gördüm yaprak kımıldamıyo serverda.Bana sorarsanız nebula en iyi tercih.Yanıma birini arıyorum kasıcak gelen olursa başlıyalım.

iyide heklendi 30 kere halada hekleniyo çarlarda fing atıyorum ben xD
Sosyal ağlarda paylaş

"Elron Cervantes" said:

Pyramidde de brit boş bende tam cıkıyodum bir bakayım delucia ya bari öyle çıkayım dedim action delucia da yer yerinden oynuyo orda. ama ben böyle hep beraber başlıyacağımız köklü bir serverda daha çok eğleniriz diye düşünüyorum. 30-40 kişilik serverlarda eğlenemiyorum ben 100+ kişilik biyerler bulalım Türk olması şart değil başlayalım. yok derseniz ben pyramiddeyim orda kasmaya devam.

orayıda hacklediler çarlarda fing atıyorum hala
Sosyal ağlarda paylaş

Üniversite bitti elim boş.Wow oynadım diğer mmporg tarzı oyunları oynadım hiç biri ultima online kadar zevk wermedi bana.Uzun soluklu bi uo serverı arıyorum, yanımada takılcak birilerini.Arkadaşında dediği gibi yabancı serverlar genelde runuo tarzı oluyo sistemler tuhaf multi client açık oluyo genelde.Türk serverlarına baktım, 2 tane server war elde.1 Nebula 2 Pyramid +100 oyuncu ikiside.Nebula nerden baksan 10 senelik server ph açık değil, aksiyon bol.Pyramid 3 senelik servermış herhalde ph azda olsa açık ne kadar sağlam bilmiyorum.Pyramidte kasalım kasmasına ama kapanırsa mide bulandırır artık.O kadar vakit emek harcıyosun kapanıyo sonra başka server tekrar sıfırdan başla zor iş.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...