Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Avustralya bu olaya kilitlendi.

DavidMills

Öne çıkan mesajlar

dasaaa said:

biz zengin de olsa bir insanın canına kastedilmesine hoş yaklaşamayız çetin baba.

hayatın mücadelesi içinde sertleşse de dışımız, nasırlansa da çalışmaktan ellerimiz, kalbimiz pamuk gibidir! insanlığımızı unutmadık, merhamete yüz çevirmedik. alın terinden ve kavuran güneşten toprak gibi çatlak çatlak olsa da cildimiz yüzümüzü karartmadık, ruhumuzu tertemiz tuttuk biz.

cnyücl
Sosyal ağlarda paylaş

dasaaa said:

biz zengin de olsa bir insanın canına kastedilmesine hoş yaklaşamayız çetin baba.

hayatın mücadelesi içinde sertleşse de dışımız, nasırlansa da çalışmaktan ellerimiz, kalbimiz pamuk gibidir! insanlığımızı unutmadık, merhamete yüz çevirmedik. alın terinden ve kavuran güneşten toprak gibi çatlak çatlak olsa da cildimiz yüzümüzü karartmadık, ruhumuzu tertemiz tuttuk biz.

Yaa,Kadir İnanır'ın bir sahnesi vardı...O geldi gözümün önüne.
Bu arada helal kardeşime ;)
Sosyal ağlarda paylaş

sahte çıkmış,

Her family contacted the police, leading to a 10 hour ordeal during which her neighbors were evacuated and bomb technicians called in. The chain was apparently difficult to remove but by midnight they had the device off, and soon discovered that it was a "legitimate"-looking fake.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
dasaaa said:

napae said:

Altın saatim var diye demediğini bırakmadın. :(

tam da unutmuştum onu.

0ne'nin ceketi ve napae'nin altın saati..

allaaam sana geliyorum
itiraf ediyorum çok kötü değildi -_-

ya itiraf ediyorum fakirlikten o ceketi kiralamştım, hemde 2 saatlik, düşünün yani o derece.

beni de fakirler kulübünüze üye olarak alırsanız çok sevindirik olurum.

Lütfen
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...