Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Büyümix (Mehmet Okur)

eagle_dnz

Öne çıkan mesajlar

ya vermiyolar ya dalgametreden ona yok sana diyolar orası çok hoşuma gitti[signature][hline]İnsanın hayatında iyi arkadaşları ve dostları vardır.iyi arkadaşlar kodese düştüğünde seni kefaletle çıkaranlardır.dostların ise kodeste yanında olanlardır...
Gidiyorum hayattan,suların aktığı yönden,rüzgarın sevgi dolu okşayışından uzaklara uzaklara gidiyorum....
Sosyal ağlarda paylaş

Asterix kopyası olmuş biraz :) Ben Ulumö olayına koptum yalnız. O neydi beee? :P
Hakkını yemeyelim arak düşüncelerde olsa reklam eğlenceli olmuş. izlerken kopuyorsun direk :) (Memoo olayı neydi bee =P)[signature][hline]einsof_totor23, 20 Eylül 2004 00:53 tarihinde sivilcelerden kurtulmak konusunda demiş ki:
millet söyler inanmayız daha doğrusu inanmak istemeyiz,belki de saçma gelir.Ama bu benim için kesin geçerli çok denedim çünkü belki senin içinde çözüm olur.oda şu;
UFAKLIKLA VEDALAŞ!!! :-(

Sosyal ağlarda paylaş

İzleyecem diyrosan sabah çocuk kuşakları olduğu bir saatte Kanal D izle (Genelde orada gördüm)Çocuk kuşağı var mı kanal D de yaa? Bittiydi galiba. Her neyse. Çocuk kuşakarına bak işte. Akşama doğru çıkar mutlaka :)[signature][hline]Kafam basmadığı için arada yanlış mesajalr yazabilirim. Lütfen mesaj sahibine bu hataları normal bir dille belirtin. Eleştiriyi yararlı bulurum ama sınırlarını aşarsa pek sevimli olmazlar ve karşı tarafı aksini yapmaya iterler.
Sosyal ağlarda paylaş

bence taklit diye bakmamalısın ya çok güzel olmuş..küçükler çok tatlı memonun zatn hastasıyız..böyle rekramlar gerekli güzel..[signature][hline]So many times its hopeless dark and gray
And other times its hope that saves the day!!!

- Airplane out of the fart, say hi to that sweetheart:
(Osuruktan tayyare, Selam söyle o yare)
Sosyal ağlarda paylaş

yakışmış mehmet okur şimdi doruya doru[signature][hline]İnsanın hayatında iyi arkadaşları ve dostları vardır.iyi arkadaşlar kodese düştüğünde seni kefaletle çıkaranlardır.dostların ise kodeste yanında olanlardır...
Seviyorsan birini özgür bırak onu,eğer geri dönüyorsa o senindir,eğer geri dönmüyorsa zaten hiç senin olmamıştır...
Gidiyorum hayattan,suların aktığı yönden,rüzgarın sevgi dolu okşayışından uzaklara uzaklara gidiyorum....
Sosyal ağlarda paylaş

Kötü demedim. Sadece arak bir konu olmuş dedim. Yoksa sırf Ulumö için bile izlenir :P[signature][hline]Kafam basmadığı için arada yanlış mesajalr yazabilirim. Lütfen mesaj sahibine bu hataları normal bir dille belirtin. Eleştiriyi yararlı bulurum ama sınırlarını aşarsa pek sevimli olmazlar ve karşı tarafı aksini yapmaya iterler.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
NuKe, 24 Eylül 2004 23:37 tarihinde demiş ki:
Asterix kopyası olmuş diyonuz da zaten amaç o hayret bişisiniz ha.

hehe
doru dion asterix die bisi olmasaydi ee ne oldu simdi kazana düsünce demek durumunda kalicaktik :P
nese
ulu memoooo :P
cocuklarin dialoglarida güzel olmush
"sana yookkk" :P[signature][hline]
Captain of the Amarr Battleship Vampire / Member of Dreamsmiths
"Who wants to live forever?"
Sosyal ağlarda paylaş

ya harbiden güzel olmuş bu bana biraz da asterix deki o şişko adam vardı ya onun hikayesini anımsattı büyülü kazana filan düşüyodu ya o da[signature][hline]Uzaklardan bir yerlerden bir çığlık duyarsanız bilin ki o çığlık ümidini yitirmiş birinin çığlığıdır o yüzden siz siz olun ümidinizi kaybetmeyin
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...