Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İmamın Ordusu,Sıklaştırın Safları..

sivilce

Öne çıkan mesajlar

zuahauha karı lafı iyi çakmış :D,sanırım şimdi laikçilerin yandım yandıma düşme zamanıdır:D

Asker bu ne hal?

-Komutanım laf dinletemedim bir ordu imam daldılar içeriye...

Ne demek daldılar içeriye? Hey siz ne işiniz var burda?

-Valla bize imamlardan ordu kuruyorlarmış dediler. E haliyle duyan geldi duyan geldi!

-Ne imamı ne ordusu kardeşim! Biz bu kapıdan değil imam, imam hatipli bile sokmadık. Zaten ortalık toz duman, kim uyduruyor bunları?

Ben bilmem Komutan kim uyduruyor, hele çekil kenara şöyle teravih başlayacak. Safları sık tutun beyler komutanlar koşarak teravihe geliyor...

........

TSK bitmiş de şimdi imamın ordusu kuruluyormuş öyle mi?

Vallahi Azizim bir gün korkudan ölecekler diye düşünsek de senelerdir ne korkudan öldüler ne de korkmaktan bıktılar... Bunlarınki korku değil "endişeliyim sendromu".

Dillerinden düşürmedikleri korku imparatorluğunu önce kurup işlediler sonra halkı bu imparatorluğun kölesi yapmaya kalktılar. Yahu Türk milletinin köle olduğu nerde görülmüş, bari biraz tarih okuyun!

Son tahlilde bakın ne oldu?

Generaller istifa yelkenini açarken halk sakince bulandırılan suyu izledi.

"Ayy bu su öyle çok bulanmadı durun bir taş da ben atayım" edasıyla Meclis'in çiçekci vekili Kamer Genç "imamın ordusu geliyorr kaçınn millettttt" diye veryansın etse de o millet senelerdir imamlardan değil kendinden kaçan generallerden muzdaripti Kamercim...

Orduevlerine başörtüsüyle alınmayan o kadınlar bu milletin anaları...

İçeride düğünü olurken 50 yaşın üstünde değilsen başını açmadan giremezsin yasağına maruz kalan o kadının zaten ordu mensubunun kardeşi olduğunu,

"Teyzeciğim başındakiyle giremezsin" dedirttiğiniz kapıdaki o emir emirinin evde bekleyen anasının da başörtülü olduğunu,

aslında bu kadınları protokollerden köşe bucak kaçırdığınız törenlerin yine bu kadınların oğulları, babaları, kardeşleri için yapılan törenler olduğunu unuttunuz!

Allahaşkına söyleyin siz senelerce kimi nerden kovdunuz, kovuyorsunuz?

Sen rütbeli askerin imam hatipli olacak diye aklın çıkarken aldığın erlerin imamına hatibine de baksaydın ya!

Gözünü kırpmadan ölüme gönderdiğin imam hatiplinin canını isterken iyi de aynı imam hatipli genç askeri okullara başvurduğunda "YASSAK! Kardeşim!"

Korların Orların ellerinde kadehlerle "canımız sıkıldı aman bir darbe yapsak da hayat renklense" diye can attığı dönemlerde siz şapkayı alıp giderken işkencelerle ölenler bu ülkenin imanlı gençleriydi beyler!

Şimdi Kamer Beycimmm ve hattı zatında tüm endişelilerin Paşası tutuştu!

Neymiş TSK artık imamın ordusuymuş! Neymiş orlar korlar imam hatipli olacakmış!

Hahh Hayyy...

Sizi gördüğünüz bir avuç rütbeli general aldatmış senelerce Azizim!

Bu ordu zaten imamın ordusuydu da sizin aklınız hep bir karış havada olduğundan farkedememişsiniz.

Hele şöyle yaklaşın, girin milletin içine... Şimdi sıklaştırın bakalım safları, hazır Ramazan da geldi!

Ne demişler üstadım : To be OR Not to be!

Kaynak : http://www.internethaber.com/imamin-ordusu-siklastirin-saflari-11836y.htm#ixzz1Tn8uCftQ
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...