Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Oruç tutacak mısınız ?

Laorx

Öne çıkan mesajlar

tombik_yanak said:

cetintas said:

tombik_yanak said:

@cetintas çüş

Ben insanım, çetintaş insan adı yani, Veliefendi'de koşmuyorum.

o zaman saçmalama güzel kardeşim. diş fırçalamak ile zamanın gerisinde kalmasının ne alakası var?

Saygı yerlerde.
Sorsam Müslümansın.
Müslümanlık sevgi dini,kardeşlik-saygı-tüm alemlere geldi,vs.
Ama diş fırçalamanın orucu bozduğunu savunanları eleştiren yazılarımdan dolayı önce bana ÇÜŞŞ diyorsun,sonra da saçmalama diyorsun...Hee,özür dilerim;arkasına "güzel kardeşim" yazınca saygılı olmuş oluyorsun...Tayyip'in İLERİ DEMOKRASİSİ işte. Normal sonuç.
Sosyal ağlarda paylaş

Doktora gidin...(Feto'nun badem bıyıklı doktorlarından olmaması lazım tabi)...Diyin ki,"doktor bey,sıcaklık gölgede 33-34 derece santigrat.Çalışıyoruz.15-16 saat civarı aç kalmamız icap ediyor,aç derken suda içmeyeceğiz.Ne diyorsun doktor bey?"...

Doktor bakalım ne diyor?

Burası Fetocu Ahali Forumu olsa bunları yazmam ama burası aylardır içinde bulunmayı sevdiğim Pati topluluğu olduğu için bu tartışmayı devam ettiriyorum. Derdim hakaret etmek değil insanların inancına. Ama bu forumun diğer forumlardan bir farkı var ise ben ve benim gibi düşünenler bu düşüncelerini ifade debilmeli.
Sosyal ağlarda paylaş

cetintas said:

tombik_yanak said:

cetintas said:

tombik_yanak said:

@cetintas çüş

Ben insanım, çetintaş insan adı yani, Veliefendi'de koşmuyorum.

o zaman saçmalama güzel kardeşim. diş fırçalamak ile zamanın gerisinde kalmasının ne alakası var?

Saygı yerlerde.
Sorsam Müslümansın.
Müslümanlık sevgi dini,kardeşlik-saygı-tüm alemlere geldi,vs.
Ama diş fırçalamanın orucu bozduğunu savunanları eleştiren yazılarımdan dolayı önce bana ÇÜŞŞ diyorsun,sonra da saçmalama diyorsun...Hee,özür dilerim;arkasına "güzel kardeşim" yazınca saygılı olmuş oluyorsun...Tayyip'in İLERİ DEMOKRASİSİ işte. Normal sonuç.

saygı adam olana gösterilir önce adam ol sonra saygı beklersin. şimdi naşşş
Sosyal ağlarda paylaş

tutulan oruç kimseye eziyet olmamalı,saygı duymak zorunda da değil.gelip olduğunuz ortamda sigara içiyor yemek yiyorsa onun bileceği bişi.ulan ben oruçluyum sende aç kal deme gibi hakkı yok kimsenin.ozaman oruçunuza zarar verirsiniz.çünkü amaç karnınızı aç bırakmak değil,nefisinizi aç bırakıp mahkum etmek.oruçlu halinizle sırf yemek yiyor diye kızıp ona kötülük yapmak şeytanın hoşuna gider.yemese içmese tabi daha İNSANİ olur ama herkesdende bunu beklemek yanlış olur.sonuçta yanındaki aç ve susuz.canı çekebilir ama buda keyfine kalmış

yes alim değilim öyle aklıma geldi.
Sosyal ağlarda paylaş

tombik yanak...
Bana forumdan hakaret ettiğin yetmedi şimdi özelden hakaret ediyorsun.

Söyleyecek sözün varsa yaz.
Hakaret etmek istiyorsan paticik'i karıştırma bu işlere.Başka forumlar var,facebook var,msn adresimi vereyim,telefonumu vereyim,adresimi vereyim...Bunlardan hangisinde istersen orada tartışalım seninle,orada hakaret et bana.Yüz yüze de hakaret etmeyi deneyebilirsin yani...
Sosyal ağlarda paylaş

cetintas said:

tombik yanak...
Bana forumdan hakaret ettiğin yetmedi şimdi özelden hakaret ediyorsun.

Söyleyecek sözün varsa yaz.
Hakaret etmek istiyorsan paticik'i karıştırma bu işlere.Başka forumlar var,facebook var,msn adresimi vereyim,telefonumu vereyim,adresimi vereyim...Bunlardan hangisinde istersen orada tartışalım seninle,orada hakaret et bana.Yüz yüze de hakaret etmeyi deneyebilirsin yani...

seninle konuşmak yerine harcıyacağım vakit boyunca maymuna türkçe öğretirim ilkokul mezunu bile yaparım.
Sosyal ağlarda paylaş

@Deacon

öyle değil işte.o mantıkla bakarsan savaşmasınlarda yaranalabilriler,ölebilirler.ama ayette var ' allah yolunda savaşın' diye.

sen zaten sağlığın el vermiyorsa,bu tam adını unttum aylık olarak bir fakire para vererek telafi edebiliyorsun.sağlığın el veriyorsa tutuyorsun.sağlığına güvenmediğinde tutmuyorsun zaten.Normalde çok çarpmıyor ramazan,kışın ezan 4 de 5 de okunurken koymuyor,birtek yazın sıkıntı oluyor.

yaklaşık 30 yıl sonra şubatta olcak az kaldı dayanın
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...