Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ANTALYALILAR

küheylan

Öne çıkan mesajlar

bi de çocukken babam beni beydağı iskendercisine götürürdü. yüzüncü yılın sonlarında falandı ufo otelin orlarda. böle artistik bi garson gelip "tereyağı?" derdi. havaya girip "tabii tişkirler" derdim. sonra başka bi garson gelip "sos?" derdi "tabii tişkirler" derdim.

çok pis havaya girerdim.

sonra kapandı migrosa şubesi açıldı ama fastfood tadında. hey gidi be
Sosyal ağlarda paylaş

overrated şişçi ramazan var bi de. vahap yılmaza 1 sene gittim... bi kere doyamadım lan. artı bi özelliği de yoktu.
bi kere babamla sanayiie gitmiştik. orda özdoyum vardı. babam gerine gerine bilgisini masaya dökmüştü "yediğin köftenin piyazın tadını çıkar. burası tse tescilli bi yer. boru değil"

vay mınıha tse yazıyo lan harbi hobarey. demiştim

düz köfte
bi özelliği yok şu köfte piyazın
Sosyal ağlarda paylaş

acı gerçeği söylüyorum. ben kaleiçinde hiç takılmadım lisedeyken falan. benden 1 yaş büyük ama aynı dönemde aynı lisede okuduğum bi ablam var. o ve arkadaşlarının mekanı orasıydı... ben kendi arkadaşlarımla çıkınca o ve ekürisiyle karşılaşmaktan daha ovkvırd bişey olmayacağından. tenezzül etmedim çok...
Sosyal ağlarda paylaş

liseli said:

aynen abi bide burdaki piyazın içine tahin katıolar iğrenççççç disgastinnkkkk yane bööö asda

hacı Hilmi koko var bilion mu? OF. Kale içinde anfide ibrahim abi var midyeci ÖF ki ne öff.. geçen kafam kadar midyeler vardı :D

liseli sen antalyalı değilsin. piyazın içine tahin katıyorlar iğrenç mi?

defol.
Sosyal ağlarda paylaş

sandalye said:

Cystein@ nüket hoca varmıydı senin döneminde vahapda?
Zeytinköy çok fena yer lan tarlabaşı filan bok yemiş yanında.
Hacı sen hangi lisedeydin?

Bu arada dürümün kralını gönlü bolda yiyebiliriniz.

evet liseli antalyalı değilmiş.
aal işte
zeytinköyde ne işim var lan yoksa. deli mi öpmüş beni. antalya anadolu lisesi...

nüket hoca diye biri girmedi hiç dersime. 1. 2. sınıfta falandım hep en kral hocalar giriyodu. bi kere seviye tespitte kötü yapıp 3. sınıfa düşmüştüm...
abaww leş leş hocalar vardı
Sosyal ağlarda paylaş

sandalye said:

Cystein@ nüket hoca varmıydı senin döneminde vahapda?

bizim derslere giriyodu o kaplumbağası vardı bitane onu getirmişti ni gün sınıfa falan asd

küheylan said:

oha ben de 2 yıl Vahap Yılmaz'da idim lan. Vahap Yılmaz giriyordu dersime huhuuu asjbfa

sonraki sene de bu olmuştu asd
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...