Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

akvaryuma balık koymak?

orc_lord

Öne çıkan mesajlar

ya bizdede olması lazım eski uzunlugu senınkı gıbı ama baga genıs ve yukleklıgı fazla bıde eskıden bı sey demıslerdı ole camcıcan fılan yaptırırsan ozel macunumu ne olmazsa balıkları zehırlıyomus vs.. vs.. sen nası yaptırdın?[hline]
a$k bir sabunsa
köpürt beni pakize

Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
hmm fotomu hmm nasıl çekebilirimki uzakta sanırım ama bişiler yapmaya çalışırım olmassa sonra olabilir :)
çöpçüler yosun yiyerek besleniyor yada artıkları vatozlar yosun yiyor bazıları ise dışkı iyi işe yararlar :)[hline]===> orc_lord <===
*Çok sevdiği babannesini kaybettiği için üzgündür*
*Balık katili olmuştur*
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
ya aynı şey diil aslında aynı vatoz çöpçülerin bir türü bende 2 vatoz var sonra 2 tanede dışkı yiyen alıcam çok kirleniyorda :)[hline]===> orc_lord <===
*Çok sevdiği babannesini kaybettiği için üzgündür*
*Balık katili olmuştur*
Sosyal ağlarda paylaş

yani balığına göre değişir.Bu arada nalbura gerek yok camcıya söyle balıklar için olucak ona göre yapar sen o akvaryumda eğer küçük balık beslersen çok koya bilirsin fakat büyüyen ve gelişen balık alırsan 7-9 faLan normaL[hline]*!Anladım işi, sanat ALLAH'ı aramakmış / Marifet bu gerisi yalnız çelik çomakmış"
Necip Fazıl KISAKÜREK*
Sosyal ağlarda paylaş

Valla benim akvaryumda şuanda:6 tane çöpçü(yetmiyor bile ) , 1 tane vatoz , 6 tane pankansus , 2 tane silver

silverler:15-25cm
Pankansus:20-30cm
Vatoz:10cm
Çöpçüler:2,5cm falan

daha büyüyorlar tabi :)[hline]*!Anladım işi, sanat ALLAH'ı aramakmış / Marifet bu gerisi yalnız çelik çomakmış"
Necip Fazıl KISAKÜREK*
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...