Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

uzun şarjlı/sağlam telefon tavsiyesi

Drall

Öne çıkan mesajlar

tercihen nokia (mesaj yazmasına alışık olduğumdan) şöyle şarjı uzun süre gidicek, yere düşmeyle şunla bunla bişey olmucak bi telefon arıyorum. biraz da küçük olursa hoş olur tabi. biaralar nokia'nın dağcılar için hedehödö diye çıkardığı bi telefonu vardı turuncu, o falan sağlam mıdır mesela bulunur mu o tarz bişey? renkli ekran renksiz ekran falan farketmez, mesaj yazması rahat olsun, telefon hafızası olsun içinde bi 500 kadar falan enazından, şarjı uzun gitsin, bi de düşme çarpma fırlama falan bozulmasın. hatta pili bile çıkmasa sertçe yere düştüğünde muhteşem olur. bikere telefonla denize girmiştim ama öyle bi olayda bozulabilir mesela o kabulüm.

telefonum sürekli yere düşüyo, hiç durmadan, ve lank diye pili çıkıyo kapağı kırılıyo ekranı düşüyo tuşu bozuluyo şu oluyo bu oluyo hep. sinirlerimi bozmaya başladı artık. ikinci el nokia 6020 almıştım 35 liraya, o da perte ayrılıyo işte yavaştan dediğim gibi. ama sağlam telefonmuş tavsiye ederim.

özet geç diyenler için: maksimum 150 liraya telefon arıyorum. kritik özellikler: şarj uzun süre gitsin, SAĞLAM olsun darbeye karşı, telefon hafızası bi 500 falan olsun. yarı kritik özellikler: 0.facebook.com'a girse hoş olur kontör kalmadığında hayat kurtarabiliyo, kulağımda radyoaktif madde tutmayayım bi de ölümcül bi radyasyon derecesi olmasın(neydi o birimin adı ya)

teşekkürler şimdiden yardımlarınız için
Sosyal ağlarda paylaş

filips zenyuma baktım da 300 lira falan sanırım, şarjı uzun gidiyorsa eyvallah da ben hakkaten telefonu çok yere düşürüyorum. niye bilmiyorum telefon ne elimde duruyo ne cebimde, düşüyo. başka hiç bir şeyim yere düşmüyo, telefonlarım yerden beri gelmiyo. telefonlarım demişken iki telefonumun toplamı 75 lira, yani hakikaten telefona para vermeyi sevmiyorum. nokia 5210 nasıldır? ikinci elini bulsam 20 25 liraya, 60 70 de verip orjinal pil alsam gider mi şarjı? kullanan oldu mu hiç?
Sosyal ağlarda paylaş

çünkü sağlam telefon-uzun şarjlı giden telefon kombosunu elde etmek için maksimum 100-150 lira veresim var, ve 20 liralık telefona 60 70 liraya sıfır orjinal pil takınca da 80-90 lira ediyo. 5210 kullanan var mı çıktığı zamanlarda, sıfır piliyle şarjı iyi gidiyor muydu? telefonun çekme sorunu var mıydı? telefon hafızası var mıydı falan?

navigator ve zenyum için ikinci elcilerin oraya gittiğimde bi bakayım bi de en iyisi, ama navigator tarzı sürmeli kapaklar hoşuma gitmiyo ya. çevremde kimde varsa eninde sonunda arıza çıkarttı, benim telefon arıza çıkarttı mı duvara vurasım geliyo benim. hatta geçen gün çin malı pil arıza çıkarttı telefonda, vurdum düzeldi. türkün gücü sdf
Sosyal ağlarda paylaş

Drall said:

filips zenyuma baktım da 300 lira falan sanırım, şarjı uzun gidiyorsa eyvallah da ben hakkaten telefonu çok yere düşürüyorum. niye bilmiyorum telefon ne elimde duruyo ne cebimde, düşüyo. başka hiç bir şeyim yere düşmüyo, telefonlarım yerden beri gelmiyo. telefonlarım demişken iki telefonumun toplamı 75 lira, yani hakikaten telefona para vermeyi sevmiyorum. nokia 5210 nasıldır? ikinci elini bulsam 20 25 liraya, 60 70 de verip orjinal pil alsam gider mi şarjı? kullanan oldu mu hiç?

alışmadık tötte don durmazmış
Sosyal ağlarda paylaş

pinkporing said:

Drall said:

alışmadık tötte don durmazmış

o yüzden düşünce kirlenmeyen ve çıplak göstermeyen don arıyom işte ben de.

buarada cidden 5210-5140-5140i bu üçünden birini kullanmış olan var mı hiç aranızda? ya da bu tarz telefon bilen başka? bunların ikinci ellerine bakınıcam önce telefoncularda, olmadı sahibindende ggde falan. hangisine öncelik vereyim sizce? yok mu arkadaş benden başka fakir?
Sosyal ağlarda paylaş

5210 arkadaşımda vardı. su içerisinde çalışıyor sıkıntısız, akvaryumda saatlerce beklettiğini hatırlıyorum. ayrıca yere dikip top oynamışlığımız da var. ergenlik dönemi telefonlarından olduğundan, o zamanlar 6600 aldırabilmek için bunu bozmaya çalışıyordu. ama bozamamıştı bi türlü.

şarj süresini hatırlayamıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...