Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Köpek için tavsiyeleriniz...

Pyro

Öne çıkan mesajlar

ewt sonunda zor bela ikna etme i$lemi bitti ve sıra geldi köpek almaya :).bi kaç gundur ara$tırıyorumda ne cins olsun konusunda bi karara varamadım.hani böyle a$ırı buyuyup dana gıbı olanlardan ve hep ufacık kalanlardan istemiyorum.bu söylediğim kriterde öneri sunabilir misiniz?
ayrıyetten bu ilk 6 ay tuvalet eğitimi oluyormu$ yanılmıyorsam.bunun hakkındada bildi edinebileceğim bi site veya kurum war mı?veterinerlerden ve petshoplardanda bu konuda bilgi alabilir miyiz yoksa?[signature][hline]|êvêrythìñg thãt hãs ã bêgìñìñg has ãn êñd|

Bonecrusher, 30 Ağustos 2004 03:13 tarihinde frp oynarken demiş ki:
abi gobline espri yapsam ben, gülmekten yerlerde yatsa, o sırada vursam?
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
petshoplar bilgi verebilir. veterinerlerde verir. şimdi dediğin kriterlere göre köpek yok gibi :)
ya büyük olur yada ufak. ama golden retriever,labrador retriever,beagle,husky,alman kurtu öneririm...
tuvalet eğitimi için burdada yardım ederiz ;)[signature][hline]===> orc_lord <===
orc_lord in melancholy (day 7)
Buddy'nin resimlerine gider..di...
Buddy'nin resimlerine gider...
Pati Pet
PLAYINGARENA
*Kuşu öldüğü için üzgündür*

Sosyal ağlarda paylaş

pet shopları gesicem ztn gesmesine de yavru olarak alıcağım için ileride ne boyda olucağını flm bilmediğim için öneri istiyorum :) bi adam kırma $u kdr büyür en fazla diyip saf bi cinside satabilir bana yani :)[signature][hline]|êvêrythìñg thãt hãs ã bêgìñìñg has ãn êñd|

Sosyal ağlarda paylaş

golden retriever.labrador . husky al diycem ama bizim buralarda eziyet olur köpege yazık yani soguk bi yerde isen al :)

teriyerlerde kusura bakmayın kedi gibi ne öle her şeye havlıyo kedi al daha iyi :)
tabiki kendi düşüncem teriyeri olan arkadaşlar alınmasın[signature][hline]:))) !!!
........................
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
bence çok merak etmeyin. yavru husky'lere erkenden bakınca sıcaklık vs. çok fark etmiyor çünkü alışıyorlar :)
ayrıca istanbul'da snrm pyro kar yağdıgında çıkarsın yeter :)[signature][hline]===> orc_lord <===
orc_lord in melancholy (day 8)
Pati Pet
PLAYINGARENA

Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
terrier'lerde güzel şirinler. çok zeki ve duyguları aşırı gelişmiş. ancak aşırı havlıyabiliyorlar. ayrıca boyundan büyük köpeklere kafa tutuyor.. :)[signature][hline]===> orc_lord <===
orc_lord in melancholy (day 8)
Pati Pet
PLAYINGARENA

Sosyal ağlarda paylaş

said:
orc_lord, 23 Eylül 2004 17:15 tarihinde demiş ki:
ayrıca istanbul'da snrm pyro kar yağdıgında çıkarsın yeter :)

ist. değil izmir :)[signature][hline]|êvêrythìñg thãt hãs ã bêgìñìñg has ãn êñd|

Sosyal ağlarda paylaş

said:
orc_lord, 23 Eylül 2004 17:18 tarihinde demiş ki:
terrier'lerde güzel şirinler. çok zeki ve duyguları aşırı gelişmiş. ancak aşırı havlıyabiliyorlar. ayrıca boyundan büyük köpeklere kafa tutuyor.. :)

Ah ah yarama bastın :D O vücuttan o sesi nasıl çıakrıyor bir çözsem herhalde Nobel ödülü filan alırım :)[signature][hline]My Honour is My Life
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...