Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bütün mavileri vericem sana..

Eternal

Öne çıkan mesajlar

Bütün mavileri vericem sana..

Bu gece bir kadeh şarapla akıyorsun içime..Şarabı degil seni yudumluyorum.Bir de şarabı anlatısını hatırlıyorum.
Kelimeler döküldükçe agzından ben şiselerce şarap içmiş gibi oluyorum..
Konuştukça başka dünyalara götürüyorsun beni..Ve ben bu sarhoşlugun hiç geçmemesini istiyorum..
Sen konustukça geceye mavi bir ışık hakim oluyor.Elimi uzatıp tutuyorum o ışıgı,elimde büyüyor gözlerim
kamasıyor.
Yine de alamıyorum gözlerimi senden.Hadi benim geçtim kim seni görünce basını cevirebilir ki ?
Kim gözlerini seni görmekten mahrum edebilir ki ?
Nasılda farkındasın güzelliginin nasılda küstahca belli ediyorsun bunu..Küstaglıhın bu kadar yakısıtıgı
başka bir insan olabilir mi dünyada.? Bir büyü var sende biliyorum,adını koyamıyorum..Küstahlıgı böylesine
sevimli hale getiren bir büyü olmalı.
Damla damla akıyorsun içime.
Dışarda kutup sogu varmış ne gam ! seni düşünmek yeterince ısıtıyor beni..Her kelimen bir alev haline
geliyor.Yüregimden baslayıp bütün bedenimi sarıyolar alevler.Kendini anlatırken yüzünde sadece sonsuz özgüveni olan insanlarda
görülen o gülüşü görebiliyorum..
Beni anlatırken biraz şaşkın biraz utangaç biraz tedirgin biraz cocuk olsunu gorebiliyorum.
Ben aslında sende hayatı görüyorum..Senin sözcüklerin unutturuyor bana günün yorgunlugunu.
Sen oluyorsun başka hiçbirşey umrumda olmuyor.Seni hissetmek varlıgını bilmek yüzümdeki
gülümsemeyi bütün eve yayıyor.Duvarlarda kare kare sen görünüyorsun,eşyalar canlanıyor.
Beni saran büyü eşyalarıda sarıyor.Zaten nereye girsen,nerede olsan etrafındaki canlı cansız
herşeyin bu büyünden etkilenmemesi mümkün degil.
Herkes hayran sana ama benimki bir başka..Yüregine talibim ben.
Biliyorumki sen oraya sadece kendi istediklerinin girmesine izin verirsin..
Biliyorumki bir kez girildimi o yürege birdaha cıkılması mümkün degil.
Oyleyse uzat elini ver yüregini içindeki tüm güzellikleri sun bana.
Ben coktan hazırım içimdeki mavilikleri sana vermeye..[signature][hline]..it's time I disappear
we modify worlds
Sosyal ağlarda paylaş

Çok romantik cidden.

Mükemmel.[signature][hline]MSN : [email protected]
Radio eXiLe WJ
BonePART, 01 Eylül 2004 04:16 tarihinde demiş ki:
benim bi kusum war sapasaglam
hemde kocaman

Küçük Emrah : "Bugünkü gün,çok önemli gün."
Yasemin Bozkurt : "Aman Allah'ım,yakışıklı bir bayan görüyorum."
| ?Laistragon? | | My Photos |
Sosyal ağlarda paylaş