Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Etik-para ilişkisi

fanfan

Öne çıkan mesajlar

tamam arkadaşlar bana söylenen sözleri bir nevi anlıyabiliyorum çoğunuz yaşadıklarıma inanmıyorusunuz ama cidden benim gibi mülayim bir adam bile kin tutar bir adama dönüştü. bu sondan 1 önceki mesajım , şimdi bazı işlerim var akşam geldiğimde hayatımın bir özetini yazıcam herkese ibret olsun, ciddiyim okuyan insanlar hemen hayatının aslında ne kdr güzel olduğuna şükür edicekler.
Sosyal ağlarda paylaş

ben bu düşünce yapısını gördüm ya artık imkanı yok bahşiş fln alamaz hiç bi sipariş getiren. herkesi bu kalıpların içine sokucam. gittiğim restaurantlarda da güler yüzlü ve hızlı servis yapanlara da bahşiş miktarımı %10 dan %15 e çıkarıyorum. bahşiş vermeme ihtimaline karşı kolayı sallayıp insanların parasını verdiği şeylere zarar veriyorsun kul hakkı yiyorsun haberin yok bi de gelmiş dinden ahlaktan bahsediyorsun.
Sosyal ağlarda paylaş

alperozg said:

ben bu düşünce yapısını gördüm ya artık imkanı yok bahşiş fln alamaz hiç bi sipariş getiren. herkesi bu kalıpların içine sokucam. gittiğim restaurantlarda da güler yüzlü ve hızlı servis yapanlara da bahşiş miktarımı %10 dan %15 e çıkarıyorum. bahşiş vermeme ihtimaline karşı kolayı sallayıp insanların parasını verdiği şeylere zarar veriyorsun kul hakkı yiyorsun haberin yok bi de gelmiş dinden ahlaktan bahsediyorsun.

alperozg sicacik evinden konusmak kolay

asagilarda hayat hic o kadar kolay degil
Sosyal ağlarda paylaş

said:
I hate my f*cking life. I'm a goddamn failure. I'm 22 years old and I work at a fast food joint. This is the only job I have ever had I will probably never get a better one. My co-worker verbally harasses me all day. If I told my boss, he would cut my already low salary. All that f*ck face cares about is money. Outside of work, I don't do anything. My best friend is mentally retarded, but I suppose that is better then nothing. I am in love with one of my neighbors who moved in from the south, but I'm sure she hates me too. F*ck. I'm stuck in my home town because I never learned to drive. I fail the driver's license test EVERYTIME F*CKING TIME I TAKE IT. F*CK THIS. Worst of all, I live in a f*cking pineapple under the sea.

daha kotusunu getir
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...