Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Alternatif alternatif müzik parçaları..

Dungeon_Master

Öne çıkan mesajlar

Başlıın konuyla alakası yok. Onu sadece başlıktaki tek Türkçe kelimeyi bulun die koydum.. :)
Şaka bi yana cidden bi kaç günü arkadaşımın kasedinde dinnediim bize hoş gelen alternatif tarzı şarkıları araştırırken buldum.. Bulabildiklerim;

Fastball - The Way
Tonic - If You Could Only See
The Connells - 74' 75'

Paticii, interneti araştırmama raamen sadece bu şarkıları bulabildim.. :) Bu şarkılara benzer şarkılar da buldum ama tabi dinnemeden, bilmeden indirmek istemedim. Ondan size sorma ihtiyacı hissettim..
Zaten bu şarkıları veya tarzlarını biliosunuzdur. Bu şarkılara benzer bildiiniz güzel şarkılar var mı?[signature][hline]Birini suçlamak için işaret ettiğinde, diğer 3 parmağınında seni işaret ettiğini unutma..
Sosyal ağlarda paylaş

Ya aslında bilmiorum severmisin ama....

Myslovitz grubunun Korova Milky Bar albümü
-
Kent - If You Were Here
Kent - Owc
Kent - Before It All Ends
Kent - Duett
Kent - Socker
Kent - 747
-
Dene bence beğenirsen...[signature][hline].....
Günlük hayatın sıkıntısından biraz silkeler insanı,herşeyin aynı olmasından.Kişiyi bedenin ve aklın dışına çıkarıp duvara yapıştırır.
Sanırım içmek,
ertesi sabah tekrar hayata dönülebilen ve her gün tekrarlanabilen bir intihar biçimidir.

..Charles Bukowski..
Sosyal ağlarda paylaş

Creus kenti dinnediim, fena deildi. Benim istediimden biraz daa yumuşak, biraz daa yavaştı. (Socker hariç) Ama evet genel olarak hoşuma gitti. Özellikle "If you were here" güzeldi. Tavsiyen için saol..
Başka bildiiniz?[signature][hline]Birini suçlamak için işaret ettiğinde, diğer 3 parmağınında seni işaret ettiğini unutma..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...