Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

bu paradoxu cozebilene..

tafircan

Öne çıkan mesajlar

HighSelf said:

illuminati rahiplerine yaptırıyolar profesyonel büyüleri.

ama o luciferianism değilmiydi

o zaman kusura bakma günahını aldım, benim cahilliğim oldu.

yasak diye biliyodum ama kitapta varolduğuna da inanılmıyo diye bilirdim

benim kisitli bilgim cercevesinde su kadarini soyleyebilirim,
buyu vardir, gunahkar cinler vesile olur,
yapmak, yaptirtmak, bozdurmak kesinlikle yasaktir,
eger boyle bir duruma maruz kaldiysan tek care dualardir,
benim bildiklerim bu kadar kardes
Sosyal ağlarda paylaş

Bulamamak ne abi google var elinin altında iki dakka araşatırmaktansa hayali arkadaş üretmeyin kafanızdan.

Saygı var saygı var sen kalkıp burda dine inanmayan adama tamam inanmıyosan sen geç ben inananlarla konuşuyorum diyecegine izah etmeye çalışıyorsun verdıgın her örnek tırt. Hepsini geçtim ateist adam kadar araştırmacı bir türe kalkıp nasıl senin daha önce okumadıgımız duymadıgımız bir açıklama ile gelebilecegine inanıyorsun ki? Senin soyleyebılecegın herşeyi daha önce duyduk okuduk ve cevapladık biz çoktan tafircan.
Sosyal ağlarda paylaş

tafircan said:

Polyushka said:

benim beşeri zekam herşeye mantıklı bir cevap buluyor kardeş. np

brawo sana kardes ama bizler senin kadar zeki degiliz, bulamayanlar olarak bizler metafizixel bazi seylere inaniyoruz, İslam 'in isiginda,
birbirimize saygi duysak ne guzel olur..

eger birbirimize islamin isiginda yaklasirsak, senin burda herkesi kilictan gecirmen gerekicek.

trollu trollemek 101
Sosyal ağlarda paylaş

Mithat said:

Bulamamak ne abi google var elinin altında iki dakka araşatırmaktansa hayali arkadaş üretmeyin kafanızdan.

Saygı var saygı var sen kalkıp burda dine inanmayan adama tamam inanmıyosan sen geç ben inananlarla konuşuyorum diyecegine izah etmeye çalışıyorsun verdıgın her örnek tırt. Hepsini geçtim ateist adam kadar araştırmacı bir türe kalkıp nasıl senin daha önce okumadıgımız duymadıgımız bir açıklama ile gelebilecegine inanıyorsun ki? Senin soyleyebılecegın herşeyi daha önce duyduk okuduk ve cevapladık biz çoktan tafircan.

Ateist olmayi yuksek zeka ve arastirmaci ruha sahip olmakla butunlestirmissin,
En azindan muslumanim deyip ateist gibi yasayacagina,
ikiyuzluluk yapmayip ateistim diyerek risk aliyorsun,
takdire sayan bi davranis..
Sosyal ağlarda paylaş

risktrn kastim ise,

suanda 4 milyardan fazla insanin inandigi bir Tanri var,
dinler farkli da olsa, ayni Tanri ya inaniyoruz,

ama bazilariniz yoktur, siz enayisiniz diyor, beyinsizsiniz diyor,
iste risk budur..

paths are many, truth is one..
bir klisenin kapisinda yaziyordu, hala unutamadigim guzel cumle
Sosyal ağlarda paylaş

Troll degil fakat gandalfı film karakteri bulur 'büyü' gerçek.

edit: enayisiniz beyinsizsiniz demenin tam olarak nesi risk bilmiyorum fakat o 4 milyar insanın üzerinde onları yöneten ve onların hayatına yön veren işleri başaran önemli insanların dini inançlarına bir bak istersen. Bugün en zengin ilk 5 adama ya da einsteina falan.

Cübbeli>darwin diyorsan tabii o senin bilecegin iş fakat üzgünüm ben dünyaca ünlü başarılı insanların inanmadıklarını gördükçe ve sıradan özelligi olmayan kandırılmaya mahkum 4 milyarı gordukce risk asıl onlardan olmak dıye dusunuyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...