Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş? Kobe Bryant? Hö?

mertadam

Öne çıkan mesajlar

Öyle deme be Mithat. Bu adam 4-5 ay için en az 7-8 milyon Dolar'a gelir.Geleceği yer de Avrupa'nın en iyi 3 liginden biri-ki bu sene muhtemelen en iyi ligi olacak diğer takımların kurdukları takımlar da çok iyi-.Böyle iyi bir ligde NBA başlayana kadar hem formunu korur, hem güzel para kazanmış olur bu kadar kısa sürede,hem bu alacağı paranın 3-4 katını reklamdan kazanır...
Sosyal ağlarda paylaş

Farkında mısın bilmiyorum fakat eurolig finalistleriyle oynasa 40 sayı fark yer diyebilecegimiz bir takıma transferinden bahsediyoruz. Bence daha önce sanırım gitmişligi vardı italya mı ne yine oraya gider italyancası falanda var sıkıntı çıkarmaz ki çok bariz bir şekilde orası ile kıyaslanabilsek bile asla bir ispanya ligi degiliz ve bilmiyorum neden fakat gözümde asla bir ispanya ligi çıkmaz bizden gibi bir durum var.
Sosyal ağlarda paylaş

Geçen seneki Beşiktaş için dediğin doğru.Ama bir Ergin Ataman'a güvenirim,bir böyle adamları buraya getiren Beşiktaş'ın kuracağı takımın da ona göre olması gerektiğini düşünüyorum.Yoksa dediğin gibi tabi,böylesine oyuncuları alıp rezil olmamak lazım.Bu arada farkındamısınız bilmiyorum ama İtalya,Yunanistan,Fransa başta olmak üzere Avrupa'da pek çok klüp hem futbolda ve hem de basketbolda çok büyük maddi sıkıntıdalar.
Sosyal ağlarda paylaş

Kobe bryant ' bu takım senın uzerıne kurulcak cok ıyı olcak bak' takımına gelmez kobe bryant 'sen olmasanda şampiyonuz sen gelicen garanti olucak' takımına gelir. Hadi türkiye ligini begendi türkiyeyi sevdi herşey süper bir kere beşiktaşa olmaz. Hadi fener dense dicem daha az rüya ama beşiktaşta seneye benim oynamam daha yüksek ihtimal.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi ben artık hiçbir şeye lmaz demiyorum.Şu memlekette politikada-sporda son 1-2 yılda yaşananları gördükten sonra.
Deron Williams ya,adam (bence)NBA'in en iyi oyun kurucusu.Birçoklarına göre de en iyi 3 oyun kurucudan biri.O geldikten sonra yanına Kobe'yi de eklerlerse çok şaşırmam.
Sosyal ağlarda paylaş

Mithat said:

Kobe bryant ' bu takım senın uzerıne kurulcak cok ıyı olcak bak' takımına gelmez kobe bryant 'sen olmasanda şampiyonuz sen gelicen garanti olucak' takımına gelir. Hadi türkiye ligini begendi türkiyeyi sevdi herşey süper bir kere beşiktaşa olmaz. Hadi fener dense dicem daha az rüya ama beşiktaşta seneye benim oynamam daha yüksek ihtimal.

zaten transfer olursa lokavt süresince olacak. en fazla 4 ay oynar adam. onun için 'kobe gel şampiyon olucaz' diye söylemelerine gerek yok ki ztn. adam gelir dünyaları kazanır, yarım sezon oynar gider. iverson lokavt sebebiyle gelmedi ama, onun da yaptığı aynı şey olmadı mı zaten :)

ayrıca deron williams ile anlaşılması doğruysa zaten bu iversondan daha iyi bir transfer haberi daha.
Sosyal ağlarda paylaş

ahahah bakın şimdi ne olacak, sevgili arkadaşımız mithat`ın playoff lar sürerken söylediği, nba in her hangi bir allstar oyuncusu, avrupanın her hangi bir takımına gelirse, o takım eurolig`i alır demişti, bjk durumunda bir alt kupa olacak kobe gelirse, ya da kobe`ye gerek yok, deron gelirse de olur di mi mithat?
Sosyal ağlarda paylaş

Şaka maka öyle demiştim fakat deron gelirse bjk bir tek o sayede şampiyon olamaz ve ben direk tükürdügümü yalarım bu bir gerçek.

Yine %100 ile oynayan bir deron yarı final oynamış bir beşiktaşı şampiyonluga götürebilir fakat bu benim bahsettigim gibi %100 bir durum degil %40 falan anca. He ama deron degil onun yerine kobe gelse ve kobe cidden oynasa (bu arka arkaya 5-6 maç 50 sayı atıyordu nbade lakers formasıyla düşüün beşiktaşta oyle oynasa nolur) o zaman namağlup şampiyon olur beşiktaş. Hatta alpellaya falan gelsin şampiyon yapar kobe türkiyede . Fakat derona güvenemedim nedense , eskisi gibi degil be adam artık o allstar hali yok pek.
Sosyal ağlarda paylaş

Mithat,basketbol takım oyunları içinde en çok TAKIM olarak oynanması gereken oyundur.Kobe 50 sayı atıyordu-atar ama arkasında onu besleyen,ribauntları toplayan,savunmayı deli gibi yapan arkadaşları var-vardı ve aynı zamanda takımı da maçları kazanıyordu.Kobe gitsin Toronto Raptors'ta da 50 sayı atsın ama takımı sezon sonunda play offları kaçırır ya da play off'un ilk birkaç turunda elenir.Çünkü Raptors'ın oyuncu kalitesi malum.Aynı şekilde BJK'ye gelsin,her maç yine 50 sayı atar ama o takımdan bir cacık olmaz eğer takımı adam gibi oyunculardan urmazlarsa.
Sosyal ağlarda paylaş

Eurolig mi diyoruz türkiye mi? Eurolige gidemiyor ki zaten bjk ki gitse bile kobe ile beraber kuralar falanda guzel tutarsa rahat finali görür bilemedin yarı finalde falan gider ki o da bjk düşün eurolige kalamamış takım kalkıp fenere falan gelse açık ara şampiyon. Onun dışında türkiyede beşiktaşı şampiyon yapar kobe.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...