Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Tüm ADSL'ler 256k olcakmı

kinetica

Öne çıkan mesajlar

benım bılfıgım 128 ler 256 ya yukselıcek 256 ve ustu ole durcak..en dusuk taban hız 256 olcak.Fİyatlarda artıs olurmu bılmem ama olmazsa 49 mılyona 256 olursa cok baba olujr yanı bıde ozellesırse bıze ne gıbı kotuluklerı ve nası ıılıklerı dokunur?bunu bı acıklarmısınz[signature][hline]tavuklar çiçek açmış poğaça nerede madem yuzme bılmıyodun niye çıktın ağaca?
23/7/2004 13:49 GMT +2 de şero demişki
İki kedi tanırım birisi Türk Şerafettin biriside Gavur Garfield.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Justin, 18 Eylül 2004 19:37 tarihinde demiş ki:
yok daha neler artik?
ozmn 512k 70m olcak? 1mbitte 100m olcak?

hauhuahua:-P[signature][hline]O kara gecenin içinde küçük umut ışıkları sebatla parıldamaktaydı;Karanlık Kraliçe'nin dehşet kanatları altında korkuyla sinen kimselere alev alev yanan bir yol gösterici olan bir şövalyenin şekline bürünmüş bir umut...
Sosyal ağlarda paylaş

efet efet ogle sadece 128lerı 256 yapcaklar fıyatıda aynı ollcak bundan sonra alt sınır 256 olcak ama ustunde hıc bı degısıklık yok (( yane bu 128lerı 256 yapma olayıda bısı ıcın mı ne lazımmıs ogle bısı ama daha tam bı hızmet weremıolar bence once teknık destek fln onları duzeltsınler
ayrıca 128lerı 256 yapıp fazla para talep edemezler ne oluo bana sormadan benım baglantımı yukseltıp benden para ıstıo
bu su telefon tarıfelerı olayına doner %80 e waran ındırım deyıp zam yaptılar[signature][hline]"Erkek adam renkli takım tutmaz"
"Birgün herkes Beşiktaşlı olmasın bırakın o şeref bize kalsın"
"1903'de doğdu bizim aşkımız 2004'e geldik hala aşığız"

[Bu mesaj Burax tarafından 19 Eylül 2004 23:51 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

yaw şimdi ben adsl'e geçicem ne alim 128'mi? zaten 256 olcakmış...ne zman 256'ya geçilcek peki?[signature][hline]O kara gecenin içinde küçük umut ışıkları sebatla parıldamaktaydı;Karanlık Kraliçe'nin dehşet kanatları altında korkuyla sinen kimselere alev alev yanan bir yol gösterici olan bir şövalyenin şekline bürünmüş bir umut...
Sosyal ağlarda paylaş

Yok 128'ler kesin 256 olacak.

Arkadaşım Bilişim'e gittiğinde gezerken hızını 256'ya çıkarmak için Telekom standına gitmiş. Yetkili kişi "2 aya kadar zaten standart 256 olacak" demiş.

Yani kesin olacak ama zamanı belli değil.[signature][hline]LathspeLL
Taurelilomea-tumbalemorna Tumbaletaurea Lomeanor
Sosyal ağlarda paylaş

128 ler fiyat farkı olmadan 256 olacak ama digerlerinde hiçbir değişiklik olmayacak ha , daha saçma bişey olamaz .

adam 256 ya 49 verirken ben enayimiyim 512 ye 109 milyon vericem ? . Böyle bir durumda Telekoma karşı dava açılacagı ve telekomun kaybedeceği kesindir .

Dolayısıyla hız 2 katına çıkmasa bile fiyatta mutlaka bir indirime gidilecektir böyle bir durumda .

Tabi once dedigim gibi boyle bir şeyin gerçekleşmesi lazım .[signature][hline]MaXi...
Sosyal ağlarda paylaş

bu adamlar kesin şöyle yapacaklar
128'leri 256'ya çevirip fiyatını da 256'nın fiyatına çevirecekler
yani 128 256 olurken fiyat da 49 dan 69 a çıkacak 128 kullanan aboneler için

yoksa diğer fiyatlar yerinde dururken (ve zaten yeni indirim yapılmışken) 128 fiyatına 256 vermeleri çok saçma olur

hoş telekomdan bu tip bir saçmalık da beklenmeyecek bir şey değil ama yine de tahmin etmiyorum öyle bişe yapacaklarını[signature][hline].:. He who fights with monsters should look to himself does not become a monster...When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you .:.
- Friedrich Nietzsche

[Bu mesaj BlackRose tarafından 21 Eylül 2004 09:15 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ben geçende faturamı ödemek için kablo nete gittiğimde bana dedilerki artık bize para vermiyeceksiniz sadece telekoma ödenecek artık dediler buda eşittir %45 indirim ohh be kablo net daha iyi daha ucuz :D
belkide yanlış anlamışta olabilirim daha bu ayın faturası gelmedi.[signature][hline]Her şey daha iyi bir Online Gaming için...
Sphere 55i ve 1.0 sürümlü shardlarımız ile hizmetinizdeyiz.
Ada.net
Krisha From Lowca [SwG]
Sosyal ağlarda paylaş

olurmu öyle şey 128leri bize sormadan 256 yapıp fiyatını artıramazlar. bana sormadan ban verdiği hizmeti değiştiremez. ha öyle bişey yaparlarsa (ki şüphelenin telekom arsızdır) yüzbinler olur telekom müdürlüğünü basar kimin başının altından cıktıysa vücuduna binlerce port acarız :D :D
(ohah gaza gelmişim)
256ları 49 milyon yaptıktan sonra 512 de bir indirime gitmezse o ayrı hödüklük olur. ama şimdilik belli değil.
yeri gelir telekom size "iki plastik bardak bide ip alın size internet" diyebilir de:)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...