Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bosna Piramitleri

Sovereign

Öne çıkan mesajlar

önceki sf'de olmayanları, epic fail olanları var babam. deneme -> yanılma böle bişi işte. adam yarısında bakıyor ki piramit çökecek.. tamam diyor. açıyı değiştirelim. accuracy? hak getire. değiştir diyor komple.

nasıl mantıksız geliyor? söyle öğrenelim biz de.
Sosyal ağlarda paylaş

dasaaa said:

said:
evde doğru ölçülerde yapılan ve köşeleri doğru yerlere bakan kartondan piramitin içine koyulan bir elma parçası çürümüyormuş. daha bunun gibi sadece kartondan piramitle yapılmış açıklanamayan deneylerde var. boş bi zamanımda deniycem. şu adreste bi makale var bunla ilgili:

bullshit

insanların bu gibi saçmalıklara inanıyor olması beni utandırıyor.

dasaaa linki ilk verdiğimde bozuktu, düzelttim. okumadın galiba?

said:
Dişçilikte hastaların alt çenelerine
yerleştirilen emplantasyon çevreleri
önceden piramit etkisiyle şarj
edildiklerinde ameliyat sonrası
iyileşme süresi akıl almaz derecede
kısalmaktadır aynı işlem protezlere de uygulanmakta gene olumlu sonuçlar
alınmaktadır. Bu uygulamanı yapıldığı
odanın tavanın d da ayrıca metal
çubuklardan yapılma bir piramit
ızgarası bulunur.

ayrıca abim elma deneyini yaptığını başarılı olduğunu söylemişti. kendim yapmadığım için mişli muşlu konuşuyorum.

said:
said:
apiramit ilkel insanın aklına ilk gelecek yapıda değil bence.

bu da ayrı bi bullshit. senin aklına gelen ile yaparken karşılaşacakların farklı şeyler. kumdan kale bile yaparken yükseldikçe yukarıya doğru, daraltmalısın. yığma yapıda da aynısı olacak illa ki. ne oluyor? piramit..

insanın barınma amaçlı yaptığı ilk yapının megaron olduğu her mimarlık tarihi kitabında yazar. ama anladım demek istediğini yapabildiğin en yüksek yapıyı yap dersen piramit yapması doğal olabilir tabi. gerçi ondan öncede çok yüksek bir mimari yapmak isteyen insanın aklına ilk olarak menhir ler gelmiş.
Sosyal ağlarda paylaş

ahşap ile kaç m yükseliğe çıkmayı düşünüyorsun..

menhir içine de girmen pek bi zor olur ama dünyanın her tarafında menhirlerin dikiliş şekilleri aynıdır.

said:
okumadın galiba?

okumaya gerek bile görmüyorum.. "bilinmeyen bi enerji" ne abi birimi.. sdfsdf ölçülemeyen enerji mi olur? nereden yayıyor bu enerjiyi baba? nereden geliyor bunun suyu? erke dönergeci mi olm bu?

yok öle bişi. iyileştirici enerji falan..
Sosyal ağlarda paylaş

sanırım kafaya taktıkları yok gün dönümünde 1 dk bi delikten ışık giriyormuş, 40 yapınca firavunun pipisi parlıyormuş gibi şeyler.
Onlarda yapılır şu anki teknoloji ile.
Hatta hediyem olsun bi koridoruna girince 10dk yere yatırıp halüsinasyon gösteren bi bölge yapayım içine.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...