Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Blood % Glory 7 Temmuz'da

KingV

Öne çıkan mesajlar

7 temmuzda serverlar bakım için kapanacak. Ve

"Blood & Glory"

serverı açılacak. Bazı arkadaşların diğer mmolardan önce bu serverla age of conan a katılmak istediklerini duymuştum. Haber verip yeni bir oluşuma girelim istedim.

Bu serverın en güzel özelliklerinden biri bori'nin olmaması oyunculardan epic dahil olmak üzere loot düşmesi olacak. katılımlarınızı bekliyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

şu an kabaca

2 tane assasin
2 tane ranger
1 adet conquerer

oynamak isteyen arkadaş var. ben barbar veya conquerer açayım diyordum ama sanırım ihtiyaçtan ötürü bearshaman açacağım. katılmak isteyen arkadaşlar sınıf da belirtirlerse sevinirim :)
Sosyal ağlarda paylaş

akşam açılır serverlar;

karakter hala karar vermedim. ama olur da instance a gidecek olursak healer lazım gibi. akam 7 buçuk 8de ancak girerim oyuna. karakter adı: Karakhan veya sadece Khan olur. oyundan özel mesaj atarsanız sanırım akşama kurarız guildı.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben de Conq açacağım. Fakat Türkler'de bir sorun var destek sınıfı açmıyoruz. Herkes çapulcu gibi barbar, assassin veya buna benzer sınıflar açıyor. Milletin ise afedersiniz köpek gibi healerları var. Beni korursanız Pom/Tos/Shamy( (:P) ) açarım. Lakin baktım koruyan yok direk kaparım ha ona göre.
Sosyal ağlarda paylaş

işte ben fury de bearshaman oynamama ve barbar veya conq denemek istememe rağmen support olmak için bs açacağım bugün.

edit: pomlarda bir sürü bubble var. bazen tüm takım daldığı halde indiremiyor. yalnız lvl kasana kadar çok rahat indirirler seni. tos daha dayanıklı. yinede conq geçiyorsa gönlünden conq oyna.

edit2: akşama bir internet sitesi de açarım neyimiz var neyimiz yok bakarız. ileriye yönelik raid yapmaya kalksak dt veya guardianımız olmayacak gibi görünüyor. healer da yok.

edit3: şu sıralar void of madness perkini alan dt ler çok can yakıyor ona göre.
Sosyal ağlarda paylaş

Pomum var 80 lvl, 50'de pvp sunucusunda khesde millete saldırıp kaçıyordum. Yakalayan da öldüremiyordu. Dediğin gibi bir sürü özelliği var. İyi de oynarım, yanımdakiler beni korur ve iyi savaşırsa pom da açarım. Çünkü eğleniyorsun. Adam kesmişim kesmemişim sorun değil. Karşı taraf yeri öpüyor mu? Öpüyorsa pom değil NPC dahi olurum :D

Akşam görüşmek üzere, bu arada bende TS3 de var. 35 kişilik felan. Kaliteli yerden aldık destek olurum yani.
Sosyal ağlarda paylaş

önce ertelemişler tepkiyi görünce yeniden bakıma almışlar akşam 10 gibi gelir server.

bir arkadaş da the turks diye guild açmış. kendisi buradaysa rica ediyorum. biraz daha yaratıcı bir isim bulsun lütfen.

ve sıra geldi server kurallarına;

1) yeni bir başlangıç olacağı için transfer olmayacak.

2) tek 1 karakter açma yetkiniz olacak bu sayede ününüz anlam ifade edecek.

3) serverda guard olmayacak. diğer oyunculardan kendi arkadaşlarınız veya aklınız sayesinde korunacaksınız.

4) offline lvl olmayacak tüm levellar oyunu en baştan oynayarak kazanılacak.

5) shrines of Bori olmayacak. pvp lvlınızı kısa yoldan kazanamayacaksınız.

6) bu serverda ölümlerden daha fazla tecrübe puanı kazanacaksınız.

7) yeniden ayarlanmış ayarlarla premade ve normal pvp mini game oynayacaksınız.

8) tortage bölgeleri tekrar pvpye açılmıştır.

9) pvp sonrasında öldüğünüzde çantanızdaki düşmeme özelliği olmayan eşyalardan biri rastgele olmak üzere düşecek. bunun yanında bazı bilgisayar tarafından eklenen lootlar da olacak.

10) önceki bk buffları tekrar ayarlanacak.

evet toparlayabildiklerim bunlar. gördüğüm kadarıyla kan gövdeyi götürecek. bakalım kaçımızın yüreği kaldıracak bunu.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...