Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

başka bi forumda

Fistan

Öne çıkan mesajlar

akvaryum .com un forumuna bakıyorum bayadır
şakirt kaynıyo adam yanlış bişey yaptığında kimse yüzüne vurmuyor
Ben bi kaç kez tersledim imzasında arapça ayet yazan biri geldi "adamın hevesini kaçırcak mesajlar atmayalım" gibi bişiler yazdı.ben uzatmıyorum zaten de, kimse dogruları konusmadigi için yoz hobiciler zaten beceremeyip bırakıyorlardır bir süre sonra.
Kötü olsa bile çok güzel olmuş elinize saglık falan diyorlar
İnşallahlar maşallahlar havada ucuşuyor bi de "amin ecmain" diyenler var.ne demek onu çözemedim.
Mesela biri diyor "inşallah yosun sorununu çözersiniz" diye, cevap "amin ecmain"

Bide postların altında +1 butonu tebrik et butonu, tesekkur et butonu var.
Mesela biri bilimsel bişey yazmış paylaşmış güzel bilgiler falan, burda artisler var ben de biliyorum hesabına +1 butonuna basmış."katılanlar" baslıgı altında mesajın altına nickler eklenmiş falan.yazan adamın yardakçıları tebrik et butonuna basıyor, arada girip bilgi almaya çalışan dürüst kopiller teşekkür et butonun basıyor falan.
Genel olarak bilgili insan çok ama yol gösteren ve lafını esirgemeden konuşan yok gibi bişey.
Sosyal ağlarda paylaş

küheylan said:

1- Abi neden takip ediyorsun o forumu?
2- Girip trollesek mi ya canım çok sıkılıyor ajbsfasf
trolleyemezsin bi tane adam var bütün gün milletin eksik virgülünü, küçük yazdığı ama büyük yazılması gereken baş harfleri falan editliyor düzenliyor falan.

neden takip ediyorum? Arada güzel makale yazanlar var hobi hakkında onları okuyorum ya da kim ne yapmış dizaynlara falan bakıyorum fikir olsun diye.
Sosyal ağlarda paylaş

Bu forum pek çok forumdan daha az kullanıcı özelliklerine sahip.
Ne geçmişe dönük yazdıklarımızı tek tıkla görme imkanımız var, ne beğeni ya da tiksinme(beğeninin zıttı hesabı)butonları var.
Bunları eklemek zor da değil aslında, sitenin sahibi ya da sahipleri neden bu tür güzellikler yapmıyorlar şeklinde bir merakım var.
Sosyal ağlarda paylaş

bi an balonu görünce o forumdan geldiler sandım sevindim olay var diye.

+1, rep felan sembolik gibi merasim gibi yada ne bileyim sahte gibi bişey. ben mesela kimseyle selamlaşmam, oda benzer bişey. böyle merasimsel şeyler bi şüre sonra gereklilik olup anlamını yitiriyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...