Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

NBA 2011 - 2012 Regular Season

mokoko

Öne çıkan mesajlar

Holy said:

Atlanta o üçlüyü sadece boozer'a karşı verecek yani?

Josh Smith tek başına gitse dengeler o takası, marvin'i vermek aptallık olur.

Blake bayağı form tutmaya başladı ama elimde Teague gbi bir adam olsa ve karşılığında Blake'i alacağımı bilsem o takasa bende girmezdim.

Ayrıca yıllarca Zaza'nın eline bakan bir takım gidip Ömer'i de ister Boozer'ı da ister o rotasyona :D bir tek Teague = Blake değer mi onu düşünüyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Pis takas dedikoduları dönüyor. Sabah Howard sezon sonuna kadar Orlando'da oynamak istiyorum demişti lakin Orlando yönetimi yeni sözleşme imzalamazsa hemen takas edileceğini söylemiş. Takasta olsa Free'de gitse gideceği takım ise çok büyük ölçüde Nets olacakmış. Zaten kendisi de orada Deron ile oynamak istiyor.

Wolves, Portland ve Lakers arasında üçlü takas söylentileri var. Şimdilik Jamal Crawford'un Minnesota'ya gideceği, Beasley'in ise Lakers'a yollanacağı söyleniyor fakat Portland'ın çıkarı ne olacak buradan belli değil.

Son olarak Boozer - Gasol ekseninde bir Bulls - Lakers takası da söylentiler içinde yer alıyor. Böyle bir takas olursa Bulls, Lakers tarafından direk şampiyon ilan edilir diye düşünüyorum :) Hani sezonun gerisini oynamaya pek gerek bile kalmayabilir hehe

edit: Ha bu arada Derrick Rose'da Gasol ile birlikte oynamanın olağanüstü bir deneyim "olabileceğini" söylemiş bir röportajında ...
Sosyal ağlarda paylaş

Lakers maçı yine ibretlikti. Bir ara 16'ya kadar çıktı fark yine, ama önce Bynum alev aldı. Sonra Kobe ve son olarak maçın ölü ismi Artest'te uzatmayı deli gibi oynayınca maç Lakers'a geldi. Üstüne üstlük bunları yaparken hepsi ölü gibiydi dün oynanan maçtan ötürü, bir tek Gasol dinçti ama onunda kafa yok malum takas dedikoduları yüzünden, ona rağmen 20 sayı 10 reb çekmeyi başardı.

Diğer yandan Ersan yine harika bir performans gösterdi. 22 sayı 8 ribaund, 1 asist ve 2 blok ile oynadı. Faul problemi olmasaydı feci sıcak başlamıştı maça, daha yüksek istatistikler yapabilirdi.

Ama gecenin beni en çok mutlu eden haberi ise Chicago - Miami maçından geliyor. İlk yarısı 53-42 bulls önderliğinde kapandı. Bir hatırlatma: Watson, Hamilton ve Rose maçta yoklar. Rose yok herşeyden önce, ona rağmen harika oynuyorlar. Bu sene konferans şampiyonu biziz, gerisini düşünürüz mesajıdır şu resmen. Gerçi 3 yıldız, 11 teneke ile nereye kadar gidilebilir orası da ayrı konu,

O değilde şu Gasol>Chicago olayı olursa net bir şekilde şampiyon Chicago olur.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben yazana kadar mokoko dayamış mutlu haberi :D Muazzam savunma değil tam olarak, Miami'nin beş para etmez bir takım olmasının da sebebi var. İlk periyot yanılmıyorsam Wade ve LeBron'dan başka kimse sayı bile atamadı. Hani şuan bile Box Score baktığında işlerin ne kadar kötü olduğu görülüyor.

bu arada Howard içinde çok büyük ihtimalle bugün son kez Orlando forması giyecek deniyor. Orlando yönetimi feci şekilde takas kovalıyormuş.

heh ve yeni ek bilgi;

Chicago bench = 32 , Miami bench = 2
Sosyal ağlarda paylaş

Richard Jefferson - Stephen Jackson takas

Camby > Houston

en bombası geliyor. DeAndre Jordan = Ray Allen takas

Sessions içinde Lakers Kapono-Walton ve 1. tur draft hakkını vermiş.

Lakers Gasol kazığından sonra Cleveland'a da tarihi kazık attı ASDAS nasıl başarıyorlar şu akıl almaz takasları cidden şaşırıyorum, helal olsun.

Clippers'ta şutör takım değildi zaten ama 2 şut atacağız diye kendi kafasına sıkmış. Tabii %100'lük bir kaynaktan okumadım haberi ama bayağı bayağı oldu deniyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...