Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

NBA 2011 - 2012 Regular Season

mokoko

Öne çıkan mesajlar

http://www.salsabasket.net/genel/boston-celtics-istanbula-geliyor-salsabasket-ozel.html

"NBA Europe Live Tour etkinliği altında her yaz NBA takımları Euroleague takımları ile karşılaşıyor, 2006 yılında başlayan bu etkinliğe bu sene Türkiye’de dahil oluyor. NBA’in en fazla şampiyonluğa sahip ekibi Boston Celtics, Fenerbahçe Ülker ile karşılaşmak için İstanbul’a Ülker Sports Arena’ya geliyor. İlk olarak haberi aldığımda anlaşma kesinleşmeden kimseye bilgi verilmemesi şeklinde uyarılmıştım ancak bugün sportando.net‘in haberi girmesinin ardından sakınca kalmadığını düşünüyorum. Bilgiler anlaşmaların kesin imzalanmadığı yönünde ancak Boston Celtics büyük olasılık ile İstanbul’a biz NBA aşıkları için geliyor.

Yaz döneminde gerçekleşecek maçın tarihi ise kesin değil Euroleague başlama dönemi ve NBA sezon başlangıcı tarihlerinin kesinleşmesinin ardından tarih belirlenecek. Kadrosunda Ray Allen, Paul Pierce, Rajon Rondo ve Kevin Garnet gibi yıldız isimleri barındıran Boston Celtics kadrosu İstanbul’a geldiğinde büyük ses getireceği kesin.

Bu güne kadar NBA takımları ile mücadele eden tek Türk ekibi eski adıyla Efes Pilsen’ti. 2006 yılında Amerika’ya gidip Denver Nuggets ve Golden State Warriors ile 2007 yılında ise İstanbul’a gelen Minnesota Timberwolves ile mücadele eden Efes Pilsen bu üç maçtan da mağlup şekilde ayrılmıştı. 2010 sezonunda oynanan Los Angeles Lakers – Regal Barcelona maçını Barcelona kazanarak büyük ses getirmiş ve basketbol sevenlere keyifli bir maç seyrettirmişlerdi. Umarım Boston Celtics – Fenerbahçe Ülker mücadelesi de aynı keyfi bizlere yaşatır."
Sosyal ağlarda paylaş

BulletRide said:

New York, GSW vb. takımların sistemi böyle anlık breakout performanslara müsait, adam gerçekten son 5 maçtır yardırıyor ama hemen karar vermek için erken. Morrow gibi birşey olur diyorum ben max

Senin yapacagin comparisona cakiyim ne alaka lan 2 farkli tipte adam ahah.
Sosyal ağlarda paylaş

Bu lin'in hikayesi nedir, hani tamam son birkaç maçtır istatistik kasmış da onun dışında niye fakir ama onurlu bir çocuktu tarzında konuşuyorlar hep herif için.

Bir de o çinlilerinki mesut özili her yerde türk olarak lanse eden, almanlara mesut özille övünen türk kafasının aynısı sdf.
Sosyal ağlarda paylaş

ya bir dolu yıldızı olup, berbat oynayan bir takımın içinde 2-3 maç istatistik yaptı diye adam gözüyle bakılıyor.

Melo'nun Amar'e'nin veya Chandler'in takıma katamadığını katıyor. New York gibi bir şehirde ve çakma duygusal Amerikan medyasında bu kadar ortaya çıkmasının sebebi bu ...

Ne yapmış yoksa, Kapono'da bir dönem böyle çıkarılmıştı sonra patladı gitti.
Sosyal ağlarda paylaş

DarKRideR said:

Ne yapmış yoksa, Kapono'da bir dönem böyle çıkarılmıştı sonra patladı gitti.

abi üzgünümde kapono'nun tek yaptığı şey 3 sayıyı kazanmaktı 2 sene üstüste. başka hiçbişi yapmadı. bu herif 6 maçtır maçı alıyo tek başına. böle gitmiceği kesin tabiki ama bu adam şu 6 maçla hayatını garantiye aldı. herif landry fields'ın koltuğunda falan yatıyomuş 2 hafta falan önce.
Sosyal ağlarda paylaş

He graduated from Harvard in 2010 with a degree in economics and a 3.1 grade-point average

Basketball player level asian.

Yani öyle hocanın koltugunda yatıyormuş parası yokmuş falan tamamen yalan herif harvard ekonomi mezunu istese bugün wall streette işe girer cebimizde ki paraları toplar kendine villa alır rahatlıkla.

Ayrıca herkes patlar patlar dıyor ama neden 18 ppg ap ortalamalı bir adam olmasın ki ben o olasılıgı goruyorum illa 38 atmak zorunda degil ama bir rondo kalibresinde olabilir şımarmazsa ki asyalı zaten şımarmaz.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
İspanyol ekibi Tarragona'nın yıldız basketbolcusu Roburt Sallie'yi, penis büyütücü ilaç kullanması yaktı.

Sezon başında NCAA takımlarından Memphis Tiger'dan transfer edilen Sallie, Aralık başında disiplin sorunu nedeniyle kadro dışı bırakıldı. Ancak ardından Catalan gazetesi The 9 Esportiu, gerçeği ortaya çıkardı.

18 Kasım'da Tarragona'nın ENIAC Knet Rioja'yı 83-75 yendiği maçta 20 dakika forma giyip 5 sayı atan 25 yaşındaki oyuncu, karşılaşma sonunda doping testine tabi tutuldu.

Doping testi pozitif çıkan Sallie'ye, ilaç kullanıp kullanmadığı soruldu. ABD'li basketbolcu ise penis büyütücü ilaç kullandığını itiraf edince, ceza almaktan çekinen kulübü tarafından kadro dışı bırakıldı.

lol
Sosyal ağlarda paylaş

Mithat said:

He graduated from Harvard in 2010 with a degree in economics and a 3.1 grade-point average

Basketball player level asian.

Yani öyle hocanın koltugunda yatıyormuş parası yokmuş falan tamamen yalan herif harvard ekonomi mezunu istese bugün wall streette işe girer cebimizde ki paraları toplar kendine villa alır rahatlıkla.

Ayrıca herkes patlar patlar dıyor ama neden 18 ppg ap ortalamalı bir adam olmasın ki ben o olasılıgı goruyorum illa 38 atmak zorunda degil ama bir rondo kalibresinde olabilir şımarmazsa ki asyalı zaten şımarmaz.

yalan falan değil. adam nyk'ta ev tutmamış nasılsa bırakıcaklar takımdan diye. parası yok dalan demedim ztn. deadline geçene kadar landry fields'ın evinde koltukta yatıyo ev tutmak yerine ama işte bi anda patlayınca tabi şimdi malikanesini alır nyk'tan :D

koltukta buymuş hatta: http://twitpic.com/8j2vf7
Sosyal ağlarda paylaş

Basketball-reference'in yeni aleti baya güzelmiş.
http://www.basketball-reference.com/play-index/plus/

Şöyle şeylere bakabiliyorsunuz
http://www.basketball-reference.com/play-index/plus/shot_finder.cgi?request=1&player_id=bryanko01&match=single&year_id=2012&is_playoffs=N&team_id=&opp_id=&game_num_min=0&game_num_max=99&game_month=&game_location=&game_result=&shot_pts=&is_make=&shot_type=&shot_distance_min=&shot_distance_max=&q4=Y&q5=Y&time_remain_minutes=2&time_remain_seconds=0&time_remain_comp=le&margin_min=-3&margin_max=3&c1stat=&c1comp=ge&c1val=&c2stat=&c2comp=ge&c2val=&c3stat=&c3comp=ge&c3val=&order_by=fg
http://www.basketball-reference.com/play-index/plus/shot_finder.cgi?request=1&player_id=jamesle01&match=single&year_id=2012&is_playoffs=N&team_id=&opp_id=&game_num_min=0&game_num_max=99&game_month=&game_location=&game_result=&shot_pts=&is_make=&shot_type=&shot_distance_min=&shot_distance_max=&q4=Y&q5=Y&time_remain_minutes=2&time_remain_seconds=0&time_remain_comp=le&margin_min=-3&margin_max=3&c1stat=&c1comp=ge&c1val=&c2stat=&c2comp=ge&c2val=&c3stat=&c3comp=ge&c3val=&order_by=fg
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...