Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

NBA 2011 - 2012 Regular Season

mokoko

Öne çıkan mesajlar

yip, sixers beş para etmez bir takım ama zerre hak etmediler.

Lakers dün gece sinir etti beni, bu mu şampiyonluk adayım dedim maçın bitimini beklemeden yattım. Zaten yenilmişler, Denver son maç koyar inşallah ...

Kobe'nin eline bakıyorlar yine sadece, Kobe'siz oynadıkları dönemlerde çok iyilerdi ve bu yüzden zaten final şansı tanımaya başladım ama gerçekten, tamamen Kobe'siz oldukları dönemde çok iyiler. Takımda Kobe varken adam benchte bile otururken resmen top atmak için onu arıyorlar. Nasıl bir psikolojik eziklikse gerçekten anlamak çok güç,
Sosyal ağlarda paylaş

Van Gundy ve Otis Smith kovulmuş Orlando'dan ...

Şu takımı severdim, desteklerdim ama zerre saygım kalmadı rezillere, ağlak bebe Howard'a takımın anahtarını verdiler resmen. Stadı da üstüne yapsınlar Kaan Kural'ın dediği gibi de tam olur.

Dayaklık şımarık çocukların yaptığını yaptı Howard ve başarılı oldu...
Sosyal ağlarda paylaş

DarKRideR said:

yip, sixers beş para etmez bir takım ama zerre hak etmediler.

Lakers dün gece sinir etti beni, bu mu şampiyonluk adayım dedim maçın bitimini beklemeden yattım. Zaten yenilmişler, Denver son maç koyar inşallah ...

Kobe'nin eline bakıyorlar yine sadece, Kobe'siz oynadıkları dönemlerde çok iyilerdi ve bu yüzden zaten final şansı tanımaya başladım ama gerçekten, tamamen Kobe'siz oldukları dönemde çok iyiler. Takımda Kobe varken adam benchte bile otururken resmen top atmak için onu arıyorlar. Nasıl bir psikolojik eziklikse gerçekten anlamak çok güç,

Abi istikrarlı oynamıyorlar. Hani neye göre bi iyi bir kötüler bilemem ama bu şekilde zaten haketmiyorlarda. Takımdaki tek istikrarlı oyuncu Kobe 5 yüzüğü var 30000 sayı koymuş kariyeri süper buna rağmen adam her maçı kazanmak için çııyor. Boşanıyor falan etkilemiyor. Lakers'ın bu seonzdan sonra biraz değişiklik yapması gerekiyor artık. Geçen sezn söylediğimizde olur öyle falan dediler. Geçen sezonki playoff komedi ötesiydi.
Sosyal ağlarda paylaş

Gece Spurs-OKC ne maç oldu ya.

Hakemler de alışılmış playoff zırzavatlarının aksine biraz rahat bırakınca oyun hızı mach sayısıyla ölçülebilecek dereceye vardı resmen.

Harden-Ginobili karşılaşması da çok iyi ya.

http://www.youtube.com/watch?v=UgoOS1FGcmw

Abi..... roller, eurostepler, röportajlarındaki laflarına kadar... harden kolejdeki dorm roomunda ginobiliyi izleyerek büyümüş sdfssf.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...