Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Devil's Pact

RRa

Öne çıkan mesajlar

pcguru said:

haha sen KO oynadın herhalde neyse fazla söze gerek yok öyle yaracak kelimelerede gerek yok belli işte oyuncu kitleniz :)

red guard size sözünü oyunda söyler

senin gibilere son sozum su olacak gelip

bana diyeceksin ki aga 3-5 para plz

ama alacagin cevap karanlikta sith gormus jediler gibi olacak guzel bir atasozude olur ama gucune gider
Sosyal ağlarda paylaş

Warghammer said:

pcguru said:

haha sen KO oynadın herhalde neyse fazla söze gerek yok öyle yaracak kelimelerede gerek yok belli işte oyuncu kitleniz :)

red guard size sözünü oyunda söyler

oyunda söyler deyip 2 saattir burda konusuyorsun belli sözünü sadece klavye basında söyleyebildiğin..

Olayı o kadar hırsla algılıyorsun ki hemen oyuncu kitlesine getiriyorsun lafı.Desene oyunda kesilince charı da silersin sen B)-

Güzel de pcguru Red Guard üyesi değil zaten... Sadece Red Guard'ı bilenlerden o kadar :)
Sosyal ağlarda paylaş

önceki mesajlarımı okursan ben red guard olmadığımı söyledim ama onlardaki potansiyeli çok iyi biliyorum :) klavye delikanlısı değilim ayrıca her yol allahına kadar gider bunu iyi bil.. konuyu saptırma o yüzden. oyunda görürsünüz dedim sizin kafanıza, kafanıza çaktıklarında :D bakıyorumda hemen gazladınız nihohaha
Sosyal ağlarda paylaş

pcguru said:

önceki mesajlarımı okursan ben red guard olmadığımı söyledim ama onlardaki potansiyeli çok iyi biliyorum :) klavye delikanlısı değilim ayrıca her yol allahına kadar gider bunu iyi bil.. konuyu saptırma o yüzden. oyunda görürsünüz dedim sizin kafanıza, kafanıza çaktıklarında :D bakıyorumda hemen gazladınız nihohaha

Bundan ala klavye delikanlılıgı olmaz zaten o yüzden benden sana cevap bu kadar.red guard hayranlıgınla sana bol sans..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...