Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

kangal

pinkporing

Öne çıkan mesajlar

köyden şehre gelirken 2 tane kangal yavrusu buldum yolda oynuyorlardı garip garip,sahipleri heralde uyuz olmuş diye bırakmış yavrucakları veterinere götürdüm kapatıyodu tükanı sabaha götürcem iğne ilaç v.s için,ama gerçekten cins hayvanlar çift tırnak ayaklarının arka tarafı fotolarıda bir ara çekip koycam durun bakalım ne maceralar yaşıycaz,hemen arkadaşlar bana sat sat diye 500 lira veren oldu :S bende iyi bakabilecek birine büyük ihtimal bedava vericem parayla verirsem iyi bakamazlar korkum o,sevenine vercem,hele 1*2 ay bakıyımda :D,hemen bizim kızın eskiden kalma biberonu vardı dayadım ağızlarına suyla karıştırdğım sütü şapır şupur içiolar lan:D eeueeheuhee
Sosyal ağlarda paylaş

pinkporing said:

neyse aşılarını v.s yapıp,bahçesi büyük bir fabrikaya sattım,yeni sahipleride akraba en azından arada gidip görürüm,parasınıda fakire fukaraya dağıtıcam :D parayla hayvan satışına karşıyım ama napalım böyle oldu hemde bir kaç kişiye yardımımız dokunur artık

ben de olsam karıyla kızla yerdim parayı. niye yalan söylüyosun ki ayıp bişey yok.
Sosyal ağlarda paylaş

DoGMeaT said:

sal çayıra ver sürüyü tek başına gezdirsin getirsin.

Kangalları en mutlu eden şey. Bende 2 tane vardı, erkek-dişi kardeş, çok güzel canlılar. Hele yavruları inanılmaz tatlı. Erkek 2 ayak üzerinde patilerini omzuma koyabiliyordu (1.93 boyum var).

Şekil 1-a:

Özledim bak şimdi.

Doğuştan reiz :).

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...