Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fenerbahçe - Malatyaspor

uncla

Öne çıkan mesajlar

farkındayım kimle oynicağımızın ama sparta karşısında oynadığımız gibi oynarsak korkarım ben böyle hırslı oynarlarsa hiç bi takımdan çekinmem (arsenal hariç amannn amannn..)[signature][hline][i]Did I punish you for dreaming?
Did I break your heart and leave you crying?
Don't you ever dream of escaping...[i]

Sosyal ağlarda paylaş

bence futbolda iyi oynamak güzel bişey ama önemli olan kazanmak değil mi?
geçen sene fenerbahçe iyi oynamadı deniliyor ya da öyle ama şampiyon olmadı mı?
mustafa denizli zamanında da iyi oynamıyor deniliyordu o zamanda şampiyon oldu.
birazda bu yönden bakmak lazım. iyi oynarsın ama yenilirsin kötü oynarsın kazanırsın.büyük takım burda belli olur.[signature][hline]i love this game!
tractor pulling
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
said:
BloodMaster, 19 Eylül 2004 10:36 tarihinde demiş ki:
said:
DynamicK, 19 Eylül 2004 00:35 tarihinde demiş ki:[/

al birini vur diğerine
diğeride patik
neyden bahsediyorsunuz ki siz sidik yarışı gibi ne bu boyle
emülatör bab heryerde

ben fair play pankartı ile sahaya cıkılan bi maçtan bahsediyorum
gs nin ne alakası var burda
gs li olmamdan sanane allam ya
gsli bir ifair play dısı bişi yaparsa onada kızarım ben
sen neden koruyorsun o çirkefligi anlamadım?

hasan şaş kırmızı kart gördü ise oyun kurallarına aykırı bişi yaptıda gördü tutup adam mı dövdü
luciano o pozisyonda kırmızı görmesi gerekirken es geçildi bu haraket e hakem kırmızı göstericek cesareti bulamadı diye kendisinde fair play mi oldu bu davranış
bi acıklama yapmayım diyorumda hemen bi suclama olursa anti bok atma taktigini uygulamaktansa bi düşünüp haraket edin

fair play den bahseden bi GS li arkadaşa cevap veriyoruz herhalde senin konudan haberin yok
[signature][hline]Grandmaster Hamburger
[b]fizban, 16 Eylül 2004 22:56 tarihinde demiş ki:

beşiktaş zaten mahalle takımı. ama bunlar organize halı saha takımı.
Sosyal ağlarda paylaş

birincisi sen niye gocundun anlamadım kendi yazdığın yazının altındaki paragrafı bidaha oku ben sana sölemedim bu cevabı vericek kişi sen deilsin ayrıca sözlerine dikkat et burası senin muhitindeymişsin gibi rahat rahat küfür edebiliceğin biyer deil
daha burda o kelimeleri kullanan bi insan gelipte bana çirkeflikten bahsetmesin
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
said:
BloodMaster, 19 Eylül 2004 13:13 tarihinde demiş ki:
küfür edebiliceğin

küfür göster bana
soyledigin her şey zaten benim söyledigime karşı yazılmış
başkasına cevap verdi isen benim mesajım altına benim yazdıklarımla ilgili mesaj atma
yada o kişin adını ver ona cevap veriyorum diye belirt
emin ol patiyi sende ndaha iy ibiliyorum bana nasıl cevap yazmam gerektigini ogretecek biriside degilsin
saçma sapan yazıpda tartışma cıkartmaya calısmanıda anlamış değilim[signature][hline]Grandmaster Hamburger
fizban, 16 Eylül 2004 22:56 tarihinde demiş ki:
beşiktaş zaten mahalle takımı. ama bunlar organize halı saha takımı.
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşlar manchester united diye abarttığınız takım geçen hafta bolton wanderers karşısında ne biçim bir oyun oynadı farkında mısınız? Malatya ile Bolton'u kıyaslarsak lig farkı yüzünden bolton ezer tabiiki ama yinede manchesterin ordaki oyunuyla sahaya bile zor çıkacağını düşünüyorum. Ordaki maçı bilmem ama kadıköyde manchesteri ezeriz diyorum ve hala "en az 11 puan alcaz" iddiamı sürdürüyorum.[signature][hline]BabacumMostors, 12 Mayıs 2004 21:47 tarihinde demiş ki:
herhangi bir şeyin korkusu da insanları bir araya getirir
ben bi allahtan kokrkarım o yüzden imamlarla fln samimiyim

Paticik Fm
Sosyal ağlarda paylaş

eh demek ki arsenalde bi maçlık gaflete kapılmış =)
sonuçta biz manchesteri kadıköyden denize dökeriz diyorum.[signature][hline]BabacumMostors, 12 Mayıs 2004 21:47 tarihinde demiş ki:
herhangi bir şeyin korkusu da insanları bir araya getirir
ben bi allahtan kokrkarım o yüzden imamlarla fln samimiyim

Paticik Fm
Sosyal ağlarda paylaş

Denize değil dereye..
kadıköye gelenler boklu dereye dökülür bilmiyomusun =)

Bencede Manchester bu sene iyi değil fakat sonuçta onlarında stadları ve seyircileri çok iyi öncelikle yenilme bulduğun fırsatlarıda değerlendir planıyla oynar fenerbahce fazla açılıcağımızı sanmıyorum[signature][hline] V ò d à n | ICQ
Sosyal ağlarda paylaş

Orası süper zaten çok seviyorum şu aurelio olmasa nolcak ve türevi muhabbetlerini. Bide bireysel yetenekleriyle kazandı fenerbahçe var oda süper bireysel yetenekleriyle maçı çevirmeyeceklerse köylerden ailesine 3 çuval patates verip transfer etsin yöneticiler önüne geleni ne gerek var milyon dolar dökmeye..[signature][hline] V ò d à n | ICQ
Sosyal ağlarda paylaş

baska bi topicte de solemistim ama insanlar kendilerini hakli cikarmak icin dusunmeden konusabilio bazen.
aurelio zaten Fenerbahce'nin oyuncusu degil o yuzden, o olmasa bisi olmaz diolar.
garip ne bilim dusunulmeden mi yazilio "bu olsaydi, bole olmazdi" "bu olmasaydi, bole olurdu" ya da "x takim y takima karsi oynadigi futbolu z e karsi oynarsa z ezer"
bunlari nasi soleyebiliorsunuz hic anlamiorum.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...