Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

macbook gidiyo lan 150 liraya falan

forçen

Öne çıkan mesajlar

"roket adam" said:

5 kuruşluk teklif 1 liraya satılıyor yanlış görmediysem. Herifler paranın tabure koyuyor afedersin, 150 liraya gidiyor alet, daha şimdiden 3000 lira girdi masanın cebine, laptopun parası çıktı çıkacak. Mesela iPad ucuza gitmiş o hesapla 800 e falan geliyor. Enteresan.

sifirdan basliyosa oyle tabi, ama kazanan laptopin degerini vermiyo tutarsa, olan diger kerizlere oluyo.
Sosyal ağlarda paylaş

@roket adam,

evet. bir adam bir suru luks araba aldi, arac basi 80-100 bin lira civari vererek. sonra kapatildi iste. kendileri karismislar ihalelere.

@aquila,

genellikle surekli teklif verenler kazandiklari icin cok ucuza almis olmuyorlar iste.

bu sitede fazla yatirim da yok bu arada. cok az urun var. sermayesiz kazaniyorlar. ama iste bir yerden sonra birakir insanlar. kaybedenler artiyor surekli. her ihaleyi kazanamadigin icin bir yerden sonra zarar yani.
Sosyal ağlarda paylaş

bu gibi olaylarda parasını gömenler net salak olduğu için dolandırıcılığa falan gitmemesi lazım yahu.

sadece zırlayan olursa "parasını kontrol edecek akli melekelere sahip olmadığı anlaşılmış, paraları yargıç, savcı, avukat etc. tarafından iç edilmiştir" denilmeli.

bu arada adam bi üründen -200kapıyorsa diğerinden +800yapar. gömer parayı.

büyüğe küçük artık, küçüğe daha büyük artım koy. köpürt işte piyasayı.
Sosyal ağlarda paylaş

Bu arada Altivi çok çok zekice tasarlanmış bir sistemmiş, cidden saygı duydum ki herifler bir ihalede yarım trilyon kaldıracak seviyeye gelmişler son tahlilde. Vay anasını arkadaş. Helal olsun dedim cidden.

Hatta şöyle bir efsane dönüyor, geek tayfadan oluşan bi grup Altivi içine teklifleri haber veren bir script gömmüş, sonra Altivi IT'cileri bunu fark etmiş, savcılığa haber vermişler, yapılan incelemede Altivi içinden de bir açık yerleştirildiği fark edilmiş falan, suistimale çok açık cidden, ama İNANILMAZ paralar kaldırmışlar o sırada.

Yani herifler script falan gömmese de çok çılgın para yapıyorlarmış.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...