Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Pitch Black 2: The Chronicles of Riddick - Riddick Günlükleri

Halfmumi

Öne çıkan mesajlar

1. filmle 2. filmi birbirine bağlamak için Animatrix hesabı bir dvd yayımlanmış:

Chronicles of Riddick: Dark Fury

[signature][hline]"You have no cause to bar me, brothers. I wish to take nothing from the tower that you have been sworn to guard, but I will destroy you if you delay me."

Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Pitch Black güzelli ama chronicles of the riddick dahada güzel olmuş yanlız 1. filmde riddick karakteri çok sağlam olmasına karşın 2. filmde süper kahraman gibi olmuş biraz ilginize duyrulur yine de kaçırmayın[signature][hline]Something Strange In The Neighbourhood Who You Gonna Call???
Sosyal ağlarda paylaş

IMDB ye bakacak olursak Vin Diesel' in o hepimizin bildigi filmlerin (A Man Apart, XXX, Fast and the Furious) hepsinden daha yüksek not almış bir film Chronicles of Riddick. Fakat ne yazık ki yüksek bütcesine ragmen ilk bölümden düşük not alması bir devam filmin tüm dezavantajlarını taşıdığına da işaret ediyor gibime geliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Valla indirebildiğim ilk yarım saatten söyleyeceğim:

Riddick, bildiğimiz Riddick. Gene kötü, gene cool.

İlk filmin ve Riddick karakterinin hayranı olduğum için merakla bekliyorum. Aslında önemli olan IMDB'nin diil, sizin kaç puan verdiğiniz. Ben Vin Diesel filmlerine gözüm kapalı 5 yıldız veririm.[signature][hline]"You have no cause to bar me, brothers. I wish to take nothing from the tower that you have been sworn to guard, but I will destroy you if you delay me."
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Dojorel, 04 Ağustos 2004 14:57 tarihinde demiş ki:
vin diesel baslica hatasi olmus yapimcilarin. izlemedim, on yargiliyim.

izlemeden karar verme bence vin diesel riddick karakterine cuk diye oturmuş başkası olsa muhtemelen aynı tat olmazdı filmde[signature][hline]Something Strange In The Neighbourhood Who You Gonna Call???
Sosyal ağlarda paylaş

Rezervasyon yaptırıcam Cineplexe akşam 21.25 matinesine, sayfayı açtım arkadaşlardan haber bekliyorum. :)

Filmi de kazaadan indirdim ama tadım kaçmasın diye daha seyretmedim. Beyaz perdede gördükten sonra seyredicem tekrar.[signature][hline]"You have no cause to bar me, brothers. I wish to take nothing from the tower that you have been sworn to guard, but I will destroy you if you delay me."
Sosyal ağlarda paylaş

said:
theKingpin, 13 Ağustos 2004 13:01 tarihinde demiş ki:
karakterlerden birinde angel deki GWEN oynuyor :D

O hatunun hastasıyım zaten. Fragmanda falan yaptıklarını da gördüm, dişi Riddick gibi bişi olmuş :D[signature][hline]"You have no cause to bar me, brothers. I wish to take nothing from the tower that you have been sworn to guard, but I will destroy you if you delay me."
Sosyal ağlarda paylaş

ya sırf onun için izlicektim abim falan feci baydı :D vin diesel in karizması falanda kurtarmadı yani ne bileyim.Anlaması zor action filmleri beni uyuz ediyor.Gwen in gerçek adını bilen varmı ya resim arşivi yapayım ;)[signature][hline]KinGpiN the striked sazan
Bizimle uğraşmak;
bişey istemez öle sakin insanlarız biz
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...