Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

yeter beee! ayıptır ya bu show tv'nin yaptığı

Ra_d

Öne çıkan mesajlar

ya kardeşim her hafta band of brothers'ı saat 22:30 diye verip 00:00 da başlatıyolar.

ayıptır ya.
hiç utanmıyolar.
bi alt yazı bile geçmiyolar.bu seferde gizli dünyalar diye süper kalitesiz, flash tv yapımlarına benzeyen bişi yayınladılar.şimdide tarık akan'ın boktan bi dizisini yayınlıyolar.

inatla bizi salak yerine koyuyolar.[signature][hline]Benim Şirket
Gerçi son zamanlarda pek ilgilenemiyorum ama,
işte şimdilik kendini idare ediyo.
Sosyal ağlarda paylaş

o gizli dünyalar türü programlar mantar gibi çoğalmaya başladılar türk televizyonlarında
ne bu milleti dine imana mı getirmeye çalışıyolar, gizli bi strateji mi ne bu anlamadım.
iğrenç kalitesiz şeyler bi de yani.[signature][hline]sanerixx, vitalizes body and mind
Sosyal ağlarda paylaş

ciddi ama gıcık oluyorum ya, millet de oturup izliyor.
gizli propaganda gibi bişi bu olsa gerek, ya da beyin yıkama falan. tamamen dinle imanla alakasız şeyleri iğrenç bir biçimde insanlara empoze etmeye çalışıyolar, gizliden gizliye.

bu arada konu dağıldı gibi oldu da, keşke trt verseydi yine bob'u muhtaç etmeseydi bizi show a[signature][hline]sanerixx, vitalizes body and mind

[Bu mesaj sanerixx tarafından 31 Ağustos 2004 23:35 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

adamlara bir soruluk e-mail yollarsın
ona bile cevap vermezler.

hadi adamları e-mail yağmuruna tutup şikayetçi olalım, belki bir etkisi olur diycem de, umursamıyorlar ki halkı.
sadece reyting peşinde koşuyorlar..

sanerixx'e katılıyorum şu garip gurup programlar hakkında.[signature][hline]Nubiyim, lamerim, sapım, salağım; ben Bonecrusher'ım...
Sosyal ağlarda paylaş

televizyon kanalları bu ara zati Korku kanalları gibi oldu, devamlı dini konular, devamlı ilginç olaylar, cinler periler,
halkta izlio bunları, adamlar tabi deiştirmez politikalarını, yakındada şarkıcı yarışmaları falan başlar kanallar iyiyce felç olur zat....[signature][hline]Spirit
It is the hero's strength, and the
mother's resilience, and the
poor man's armour
Sosyal ağlarda paylaş

türk kanalları iz-leeen-meeeeeeeeeeeeeez :)
ayıretten
said:
drizzt_chosen, 01 Eylül 2004 09:55 tarihinde demiş ki:
...
halkta izlio bunları, adamlar tabi deiştirmez politikalarını, yakındada şarkıcı yarışmaları falan başlar kanallar iyiyce felç olur zat....

"halk" zaten ne verilirse onu izliyo ya... Nerde denyonun teki bi gariplik yapmış, halk orda... Adam diyo benim leşim var ama pişmanım ahada size şarkı yaparım millette dinliyo bu nasıl bi anlayıştır :) dağılın hüleaaaaaaaaayn

[signature][hline] A Ferrari is a dream, two Ferraris are paradise while three Ferraris are just too good to be true ;)

[Bu mesaj Ouz_UFO tarafından 01 Eylül 2004 10:07 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
said:
BOccOB, 01 Eylül 2004 15:05 tarihinde demiş ki:
...Power rangers ı kaçırmamak için yarım saat geç vakte aldırmıştım tek telefonla...

hahaha, öyle bir kanalın saniyelik reklam ücretlerini herhalde sen de biliyosun değil mi? bu sebepten dolayı diziyi geç vakte alıp program akışını değiştirmelerinin senin telefonunla alakalı olmasını düşünmen bile şaka gibi geldi bana :)[signature][hline]sanerixx, vitalizes body and mind
Sosyal ağlarda paylaş

Ve birde bu tür porgramlardaki konulara gerçekten yaşanmış şeyler demeleri koparıyor insanı:)[signature][hline]The magic is in the blood, it flows from the heart. Every time you use it, part of yourself goes with it. Only when you are prepared to
give of yourself and receive nothing back will the magic work for you
Sosyal ağlarda paylaş

ahaha hakkaten süper o program :)
hayır insanları iyilik yapmaya yönlendiriyor. karşılık beklemeden iyilik yapın diyor ama gösterdigi bölümlerde iyilik yapan adam trilyarder oluyor.
bunu seyredip iyilik yapacak olan adam karşılık beklemeden mi yapar be noel b@b?[signature][hline]
My loving heart
Lost in the Dark
Sosyal ağlarda paylaş

Nedir bu Gizli Dünyalar ?

Oturup hepsini izleyen biri anlatabilir mi ..

Ne zaman görsem birileri tecavüze uğruyor, yok o olmadı uyuşturucu partisi veriyor, yok böbreği çalınıyor falan..

Bir de dünyanın en niteliksiz oyuncularını kullanmışlar belli, çekimler desen handcam ile çekilmiş resmen, dizi desen değil, program desen değil, nedir bu "reality soap opera" falan mı :D[signature][hline]Try not! Do ... or do not

Hey you
Don't tell me there's no hope at all
Together we stand divided we fall
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...