Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Uyurken dinlenecek şarkılar

Proxa

Öne çıkan mesajlar

said:
Hadescik, 07 Eylül 2004 18:37 tarihinde demiş ki:
said:
Norton_Antor, 07 Eylül 2004 17:58 tarihinde demiş ki:
said:
Hadescik, 07 Eylül 2004 17:54 tarihinde demiş ki:
Ceza - Sunuş

bunu boşuna yazmışsın...
ha proxa o angelina değil angelica olacak.

Niye Boşa yAzdım?

proxa dinlemez de o yüzden.[signature][hline]administrator error
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Selocan, 07 Eylül 2004 23:14 tarihinde demiş ki:
Angizia - Ein Sängerleben - Welch wunderbarer Nachtgesang?

Albümmü şarkı mı o? Arkadaş Haggard cdsi vermişti onda vardı bu adamların tüm albümleri. Bir kaç şarkı dinledim. hatunun ses güzelde Adamın sesi bir çizgi filmdeki deyişle "Bir milyon tırnağın bir milyon tahtayı bir milyon kere tırmalamasından beter" Brutal yapayım demiş becerememiş mi yoksa bile bilemi yapmış anlamadım. Dediğin şarkıya bakayım bir.
Bu arda Haggard iyi gider bak uyku için. In A Pale Of Moon Shadow (Of varmıydı arada unuttum gerçi) güzel şarkıdır mesela. Sonra Lost(Robin Song) güzel bir şarkı. Hatta bu albümü dinle komp(i)ple.[signature][hline][ quote ]Bonus, 06 Eylül 2004 10:51 tarihinde demiş ki:
artık bu sene yokum öss var topiclerinden çok 3 ay yokum zina işledim kendinize ii bakın topcleri gorucez ehrhalde yakında ben bile acabilirim o topiclerden .p [ /quote ]

Sosyal ağlarda paylaş

klasik derim; özellikle vivaldi. eleni karandiriou nun "sonsuzluk ve bir gün" soundtrack i de ii uyutur ama illa rock ve + diosan led zeppelin in en bilineni stairway to heaven sora rolling stones tan angie..bunlar da sarmadıysa anathema dan judgement ya da a naturel disaster albümünü dinle... tabi nası bi uyku olur bilemem.bi de grey daze in "just like heroin" şarkısı..üf nası ii gider
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Solufain, 07 Eylül 2004 23:24 tarihinde demiş ki:
Albümmü şarkı mı o?

şarkı
albümün adı Die Kemenaten Scharlachroter Lichter
ayrıca adamın sesi pek çok metal grubundaki brutallere göre başarısız da olsa arkadaki entrümanlara ve tarzlarına uyum olarak güzel olmuş diye düşünüyorum.

edit - ayrıca o cd de Elend diye bir grup daha var o da uyku vb için güzeldir :)
[signature][hline]Kanatlarım olsaydı bağışlayıcı olur muydum ?
Boynuzlarım olsaydı gülüşümü küçümseyen alevler olur muydu ?

[Bu mesaj Selocan tarafından 07 Eylül 2004 23:37 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

yazildimi yazilmadimi bilmiorum yazildiysa kusura bakmayin :p
ben hep bu 4 sarkiyi dinleyerk uyuyorum cokta guzel oluyo.,

1.Gary Jules - Mad World
2.Radiohead - No Surprises
3.Deep Purple - Soldier of Fortune
4.Peter, Paul and Mary - Puff the Magic Dragon

listeye konulası diğer şarkılar ise:
Incubus - Drive
Moby - Natural Blues
Moby - Poreclain
Moby - Feel so bad
Jay Jay Johanson - Far Away
Jay Jay Johanson - Poison
Guster - Rocketship
Fools Garden - Lemon Tree
Blind Guardian - Bards Song(part 1)
Beatles - Yesterday
Anathema - Temporary Peace
Anathema - Inner Sılence
Anathema - Anyone Anywhere[signature][hline].
Sosyal ağlarda paylaş

Secret Garden Albümü
Parçaların hepsi seni uyutur ... Playlist'ten çıkarman gereken tek parça The Rap. Bu parça anadolu ateşi havasıda dans musikisi olup uykuya tam dalmışken "HIAAAAAAAAH !!!" diye uyanmayı sağlar. Yani 4. Parça dışında albümdeki tüm parçaları playlist yap huzur bul...[signature][hline]Beynini Yedirmek İsteyen Tıklasın...

xueshen, 13 Ağustos 2004 01:42 tarihinde demiş ki:
heheheheh ben 190 pingle combo yapmış adamım hehehhee
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
nirvana- polly(newyork unplugged olsa daha iyi olur)[signature][hline]Absolut, 10 Eylül 2004 23:56 tarihinde o kadar güzel demiş ki:
Keşke sigarayı her yaşa yasaklasalarda zoraki bıraksak. Çünkü gerçekten başa bela birşey sigara. İçen herkesin bırakmak istediği birşey. Burda çıkar birileri ben seviyorum vs vs vs der birazdan ama emin olunki o da hiç başlamamış olmayı ister. Bilerek hergün biraz zehir almaktan hiçbir farkı yok ve bu yasal.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...