Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Iphone 4 Teknik Servis

Gladmir

Öne çıkan mesajlar

On cam catladi hatta ufak bir parca da firladi gitti. Alet calisior enterasan bir sekilde, touch screen de sorun yok simdilik. Sanirim multi layered on taraf.

Bu on ekrani global warranty den degistirmezler kuvvetle muhtemel ama official kimdir istanbul da iphone lara donanim destegi veren?

Bilkom var biliyorum ama o Mac lere destek veriyor sanirim sadece. Google ladim baya, kendi basina servis olmus bir dunya yer geliyor official olani arasindan ayikliyamadim.
Sosyal ağlarda paylaş

Gladmir said:

On cam catladi hatta ufak bir parca da firladi gitti. Alet calisior enterasan bir sekilde, touch screen de sorun yok simdilik. Sanirim multi layered on taraf.

Bu on ekrani global warranty den degistirmezler kuvvetle muhtemel ama official kimdir istanbul da iphone lara donanim destegi veren?

Bilkom var biliyorum ama o Mac lere destek veriyor sanirim sadece. Google ladim baya, kendi basina servis olmus bir dunya yer geliyor official olani arasindan ayikliyamadim.

aynisini 3g de bende yasamistim ama cam catlamadi multitouch calisiyor ama ekran simsiyahti(dusun nasil yere dustu alet diye adsfasdf). Bostancida iphone servis diye bi yer var hatta internet sitesi bu. Adamlar ilgileniyorlar 3 gunde de teslim ediyorlar telefonunu.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...