Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

nescafe kıvamı

herhavzindibayni

Öne çıkan mesajlar

yıllardır 3+1 içiyorum dedim bir de böyle deneyim 1/2 den daha ucuza geliyor diye aldım kocaman nesacafe gold + süt tozu
arkadaş bi yapıyorum sidik gibi bi cıvık su kıvamı
bi yapıyorum türk kahvesi
bi yapıyorum nesquik
nescafeyi tutturamadım bir türlü
1kahve/2toz 3 şeker mış güya 3+1'ın ölçeği öyle yaptım gene leş gibi süt bembeyaz
tavsiyelerinize açığım
Sosyal ağlarda paylaş

herhavzindibayni said:

yıllardır 3+1 içiyorum dedim bir de böyle deneyim 1/2

nescafeyi tutturamadım bir türlü

şuralara bakıp nerede hata yaptığını anlayabilirsin

ayrıca o küçük paketlerdeki süt tozu değil "beyazlatıcı toz" çünkü süt tozu dedin dehidralize ediliş sütdür sulandırıldığında süt tadı verir (besin değerleri elbette normal süt kadar olmuyor)

kahve ayaparkenki en büyük hata "beyazlatıcı" koymaktır (ilk hata demiyorum k iilk hata işlenmiş çözüleiblir kahve kullanmak, çekme kahveden daha kolay olduğu için en büyük hata olmuyor haliyle)

madem çözülebilir kahve ile kahve keyfi yapacaksın ya gerçek süt tozu ya da normal süt kullan

3ü1rada 2si1arada yok yani.. ikram edilse bile sadece su istiyorum
Sosyal ağlarda paylaş

Abi çoğunuz no-lifersınız, buradan başka arkadaşlarınız yok derecek kadar az. Her aktiviteyi buradan arkadaşlarınızla yapıyosunuz. Kahve kültürünüz yok. Kahveyi tanıma kültürünüz yok. Çekirdeğini tanıma kültürünüz yok. Kafanız tek bakış, kahve çeşitliliğine hazır değilsiniz. Kahve içiyorum diyeniz de tatava. Türkiye'nin her yerini gezdim diyo, ara sokakta bir kahveciye uğramamıştır mesela. Starbucksları görmüştür.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...