Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

iOS 5

roket adam

Öne çıkan mesajlar

yahu benim merak ettiğim birşey var,

bu notification kısmı androidinki ile çok benzer.

şimdi samsung veya google artık her neyse, karşı dava açamaz mı? çok benziyor, yani menünün benzemesinden daha önemli bir özellik bence
Sosyal ağlarda paylaş

Eee, çıktı deneyen var mı?

Benim bi sorum olucak. Bilgisayara format attım, iTunes Library'nin yedeğini almayı unuttum tabii mal gibi, üstüne telefonun backup'u da sadece iCloud'da. Şimdi iTunes kurdum, app'leri her şeyi silmek istiyor alet, bunu nasıl çözücez ya? Authorize de ettim bu arada.
Sosyal ağlarda paylaş

fena deil de, icloud un çalışmaması kalpleri kırdı =P daha doğrusu çalışıp çalışmadığını çözemedim, bağlanamadı falan dedi bi kaç kere, saldım..

zaten store da yok.

notification center için sanırsam henuz widget yok. ya da app store dan mı yüklicez bilemedim.

satın aldığım programların cloudda olması rahatlattı.
Sosyal ağlarda paylaş

iCloud backup yapamadım. Baglanamadı diyor. Bu cloud'da bulunan appleri silmenin bir yolu var mı? Yani cloud'a erisim gibi bisi var mı? Simdi ben telefondan paralı bi app'i silsem. Onu tekrar yuklemek icin cloud ile synclemem lazım telefonu. Bu da demek oluyor ki cloud'da bulunuyor bu app. Ama ben yer acmak icin cloud'dan silmek istiyorum mesela bu app'i. Nasıl yapıcam?
Sosyal ağlarda paylaş

photographer said:

3 senelik ipad kullanıcısı olarak
5 dklık ilk izlenimim: "hiçbişey değişmemiş" :P
hatırlatıcı geldiyse nolmuş yani zaten takvimde aynı halta yarıyodu...
icloud'u denemek lazım potansiyelini görmek için...
benim merak ettiğim işletim sistemi hızlanmışmı hızlanmamış mı ben ona bakarım

nasil yok abi split keyboard ile messages bile yeter yani
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...