Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ingiltere vizesi

Johnmarston

Öne çıkan mesajlar

annem için Family Visit visasına başvurduk biz de

23 Mayıs'da pazartesi günü teslim ettik

10 iş günü geçti bakıyorum her gün arrived at visa section aynı şekilde, bi de mesaj gelmesi gerekiyor zaten annemin teline .

bana da 3-4 iş gününde gelir demişlerdi hala tık yok ya
Sosyal ağlarda paylaş

Mortis said:

10 iş günü geçti bakıyorum her gün arrived at visa section aynı şekilde, bi de mesaj gelmesi gerekiyor zaten annemin teline .

cok benzer bir durumdaydım, hatta ucagıma 3 gun falan kalmıştı. 10 günün içerisinde UK yada hristiyanlar icin resmi tatil var mı? var ise onları düşüyorlar.
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
Mortis said:

Tahminim bu carsamba ya da persembe haberiniz olur en gec.
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
tier 4 vizeleri acisindan bakar isek vize veren abilerden sonra en yetkili kisiyim aslinda :p

bu arada konuyu acan arkadas eger 10 is gunu gecti ise ki bu arada bir bank holiday vardi onu cikarman lazim. senin vize patlamis olabilir cunku genelde 10 is gununu gecmiyor. Sunu da goz onunde bulundurmak lazim ki yaz aylarinda vize basvurulari 2 katina cikiyor. Hali ile gecikmeler dogal. Yillar evvel bir turist vizesi basvurusundan 7 is gunu icinde yanitliyoruz dedikleri halde 25 is gunu gecince yanit almistim. Yaz aylari cok yogunlar.

Turkiye'deki ve ingiltere'deki tatilleri dahil etmeyin bu is gunu takvimine.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...