Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

the economist'ten türkiye seçimleri değerlendirmesi

yav

Öne çıkan mesajlar

sir said:

ayriyeten, akpyi abd yaratmış-kurmuş falan diyen insan da türkiyenin son 8 yılını, ya da daha fazla, belki de 80 yılını hiç anlamamış, hiç bilmiyo demektir.

He canım,he gülüm...Bir siz görüyorsunuz zaten ne yaptıysa akepe, biz körüz, biz aptalız, biz bu ülkede yaşamıyoruz, biz bu ülkede çocuk büyütmüyoruz, okula gönermiyoruz, alışveriş yapmıyoruz, geçim sıkıntısı çekmiyoruz...Yaşadıklarıızın hepsi sanal ve hatta bir rüya ve kim bilir belki de hayal...Uyanın, uyanın; hayaldi gerçek oldu!!!
Sosyal ağlarda paylaş

Leopar said:

sir said:

ayriyeten, akpyi abd yaratmış-kurmuş falan diyen insan da türkiyenin son 8 yılını, ya da daha fazla, belki de 80 yılını hiç anlamamış, hiç bilmiyo demektir.

Aydınlığın ekim 96 tarihli bir ilk sayfa haberi var "abramovitz erdogani erbakanin yerine hazırlıyor" diye. Ha aydinligi ne kadar güvenilir bulursunuz bilmem ama adamlar o tarihten bilmiş erdoganin başbakan olacağını.

Doğru söyleyeni 9 köyden kovarlar.
Bugün o doğru söyleyenlerden birinin duruşması için Silivri'deydik. Doğruları söylemeye devam ediyordu hala.
Sosyal ağlarda paylaş

Raze said:

o kadar kalabalık mı yaw? ben 30-40 fix; 100 max diye düşünmüştüm hep.

fakeleri ve geri gelen yüzsüzleri atarsan düşer tabii rakam. aslında bi crawler yazıp sitedeki kullanıcıları ve son giriş zamanlarını denetleyerek kaç kullanıcı var öğrenmek lazım.

bi nevi nüfus sayımı.
Sosyal ağlarda paylaş

aslında altta o an bağlı olan kişiler yazsa, sonracıma avatarlarımız olsa, sağda solda bi sürü boşluk var, reklam alınabilir, rütbe şeysi çok belirsiz, yüzbaşı-bimbaşı gibi şeyler de güzel olur.

o deil de economist gazeteport üzerinden cevap vermiş, lol wut modunda ama tam düzgün kaynak bulamadım. asddas
Sosyal ağlarda paylaş

Ardeth said:

neresine idrak değiller onu anlamadım tam adamların istediği tarzda bir ekonomi anlayışına sahip şu an Türkiye devlet müdahalesinin giderek azaldığı vs

İstedikleri tarz farklıdır, müdahale edebilme oranları farklı şeylerdir. İstediği tarz var ama müdahalesi ne kadar var ?
Sosyal ağlarda paylaş

Raze said:

aslında altta o an bağlı olan kişiler yazsa, sonracıma avatarlarımız olsa, sağda solda bi sürü boşluk var, reklam alınabilir, rütbe şeysi çok belirsiz, yüzbaşı-bimbaşı gibi şeyler de güzel olur.

o deil de economist gazeteport üzerinden cevap vermiş, lol wut modunda ama tam düzgün kaynak bulamadım. asddas

abi özür dilerim ama çok iyiymiş AHAHAHHAHAHA
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...