Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Tehdit bu değilse nedir?

cetintas

Öne çıkan mesajlar

Bak şurası:

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, “Ben doğrusu İnan Kıraç'ı bu işlerin içinde görmek istemem. Bu işlere bulaştığını duymak da istemem. Bu beni ciddi anlamda rahatsız eder ve yakıştıramam da. Ama hakikaten, yazılanlar söylenenler doğruysa, bu tabi geleceğe yönelik herhalde kendisi de bazı riskleri üstlenmiş demektir” dedi.

Bulaştığı iş de arkadaşları ile aralarında yemeğine iddiaya girerken seçim tahmininde bulunmak(yıllardır olduğu gibi).
Sosyal ağlarda paylaş

cetintas said:

Bak şurası:

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, “Ben doğrusu İnan Kıraç'ı bu işlerin içinde görmek istemem. Bu işlere bulaştığını duymak da istemem. Bu beni ciddi anlamda rahatsız eder ve yakıştıramam da. Ama hakikaten, yazılanlar söylenenler doğruysa, bu tabi geleceğe yönelik herhalde kendisi de bazı riskleri üstlenmiş demektir” dedi.

Bulaştığı iş de arkadaşları ile aralarında yemeğine iddiaya girerken seçim tahmininde bulunmak(yıllardır olduğu gibi).

sen o tahmini yapamazsın o konumdaysan bukadar basit abi ? bu kendi profesyonelligine aykırı birşey sonucta işin özünde ?
Sosyal ağlarda paylaş

Raiden ciddi misin?

Burada akpye herhangi bir yamuk yok, düşünce var, chp birinci parti olur demiş.

ha bu ülkede artık düşünmek suçsa ki öyle yapacak birşey yok.

sırf düşündü diye, çalışanlarına yaptığı bir haksızlıkta yok.
haksızlığı yapan akp burda.

kör olmayın.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
“Ben doğrusu İnan Kıraç'ı bu işlerin içinde görmek istemem. Bu işlere bulaştığını duymak da istemem. Bu beni ciddi anlamda rahatsız eder ve yakıştıramam da. Ama hakikaten, yazılanlar söylenenler doğruysa, bu tabi geleceğe yönelik herhalde kendisi de bazı riskleri üstlenmiş demektir”

said:
Ama hakikaten, yazılanlar söylenenler doğruysa, bu tabi geleceğe yönelik herhalde kendisi de bazı riskleri üstlenmiş demektir

said:
bu tabi geleceğe yönelik herhalde kendisi de bazı riskleri üstlenmiş demektir

said:
geleceğe yönelik bazı riskleri üstlenmiş demektir
Sosyal ağlarda paylaş

Raiden, haberin tamamını oku arkadaşım. Gazeteciler dediği Emre Kongar ve Cüneyt Arcayürek. İkisi de adamın çok eski arkadaşları.Ve her seçim döneminde bu şekilde iddiaya girerlermiş. Bizim ailede de vardır benzer adet, çevremizde ki tanıdıklarda da. Siyasetle ilgilenen insanlar da çok görülür, seçim zamanı bir kağıda herkesin seçim tahminleri yazılıp kaldırılır, seçim sonrasında da kim en yakın tahmini yapmış bakılır. Duruma göre de iddia varsa iddiaların gerekleri yerine getirilir.
Sosyal ağlarda paylaş

RaidenXelRu said:

aynen kardeşim tabiki Gelecege dair bazı riskler üstlenmiştir ? bunu nesi garip ? şaka gibi rte yi savunuyorum , dün söyleseler inanmazdım asdasdasdasd

Bu konuda rte yi savunmak hakkaten akıl almaz.

Bana söyleseler bende inanmazdım, birinin de çıkıp gene savunabileceğine.
Sosyal ağlarda paylaş

ortada bi suç yokki ? suç diyen kim sensin zaten ?

ortada bir amatörlük var ?

"
Erdoğan, “Risk derken 'söyledi sonuç çıkmazsa mahcup olur' manasında mı söylüyorsunuz” ifadesine karşılık da şunları kaydetti:
“Her türlü mahcubiyet olur. Dünyanın hiçbir yerinde iş adamları, hele hele böyle o ülkenin önde gelen iş adamları bu tür işlerin içerisine bulaşmazlar. Çünkü iş adamı dediğin gelen iktidarların hepsiyle çalışacak. Birisiyle çalışıp birisini karşısına almaz, alamaz böyle bir riskin içine girmez. Bunu bu bakımdan ifade ediyorum."

bari adam gibi okuyun kardeşim
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...