Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

BB hakkinda 3 soru?

xwhiplashx

Öne çıkan mesajlar

Arkadaslar Torch 9800 aldim.

1. Kamera sesi hic bir sekilde kapatilmiyor. Nasil kapatilir?

2. BIS aboneligim var. Fakat bazenleri BB isareti EDGE / 3G kenarinda cikiyor bazenleri de cikmiyor. Bunun sebebi nedir ? Neyden kaynaklaniyordur?

3. BB Messenger'den fotograf gondermeye calistigim da "sending picture" yazip kaliyor. Bunun sebebi nedir ? Fakat konusabiliyor, mesajlasabiliyorum.

Tesekkurler!
Sosyal ağlarda paylaş

Fotoğraf çekme sesi kapatılmıyor bir süredir Avrupa'da satılan telefonlarda. Daha doğrusu Amerika hakkında bir fikrim yok ama Avrupa'daki bazı yönergeler doğrultusunda herkesin elinde bulunan cep telefonlarıyla gizli, özellikle de pedofilik fotoğraflar çekilmesinin önüne geçilmesi maksadıyla piyasada satılacak telefonlarda hiçbir koşulda fotoğraf çekme sesinin kapatılamaması öngörülmüş.
Sosyal ağlarda paylaş

o zaman ayarlardan 2g ye düşüreyim ben bunu.
eğer öyle diyorsan gerçi haklısın da çok fazla bi tık olmuyor aslında. bi düşüncem var ne kadar iyi bi fikir bilemem.

9800 torch aldım da fakat dokunmatiğinden falan biraz tat alamadım. bold mu alsam diye düşünüyorum açıkcası bi de tipi falan hoşuma gidiyor onun.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Kendercik said:

Fotoğraf çekme sesi kapatılmıyor bir süredir Avrupa'da satılan telefonlarda. Daha doğrusu Amerika hakkında bir fikrim yok ama Avrupa'daki bazı yönergeler doğrultusunda herkesin elinde bulunan cep telefonlarıyla gizli, özellikle de pedofilik fotoğraflar çekilmesinin önüne geçilmesi maksadıyla piyasada satılacak telefonlarda hiçbir koşulda fotoğraf çekme sesinin kapatılamaması öngörülmüş.

gizli çekim yapamıyoruz bu yüzden :/
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...