Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hobi Şef

CusTodeM

Öne çıkan mesajlar

Selam arkadaşlar, artık pek yazmıyorum anca okur haldeyim ama bir paylaşımım olmasını istiyorum sizlerle.Herkes görsün daha iyi diye konu dışına yazmayı düşündüm ama olmaz diye buraya açıyorum.

Benim ailemin yemekle uğraştığını, babamın executive chef olduğunu anneminde ondan aşağa kalır yanı olmadığını eskiler ve burdaki arkadaşlarım bilir, birkaç paylaşımım olmuştu eskiden.

Şimdi 2 senedir aktif olan ama annemin pek uğraşmak için zaman bulamadığı sitesini promotelamaya karar verdim.

Sitemiz: Hobi Şef
Facebook sayfamız: Facebook Hobi Şef

Bu sitede bulacaklarınız, yemek severler için güzel bir heyecan yaratacak. Anlatımları basit ve kolay ama bir o kadar lezzetli yemeklerle buluşacaksınız. Annemden ve babamdan yorumlarınız ya da atıcağınız maillarla sorularınızı yöneltebilir ve direk cevap alabilirsiniz.

Diğer hizmetlerimiz ise;

-Birebir mutfak koçluğu
-Yemek ve mutfak sanatları üzerine özel eğitimler
-Restorantlara menü geliştirme yardımı ayrıca konsept oluşturma
-Ürün oluşturma ve geliştirme
-Mutfak dizaynı
-Catering

Annemle babamın kısa bir özgeçmişi de şu linkte bulabilirsiniz.

İlgi ve alakanız için çok teşekkür ederim sayfamızı beğenip katkıda bulunursanız en azından çok seviniriz.
Sosyal ağlarda paylaş

Dilistan hocaya selamlar öncelıkle (:

Menu kısmında benı rahatsız eden bırsey oldu oda Turkce - Ingılızce yazılmıs menu duzgun gozukmuyor fazla uzun oldugu ıcın.

Turkce ve Ingılızce olarak 2 ayrı ındex atsan belkı daha ıyı olur.

Not: Belkı benım fakır bılgısayarda öle gozukuyordur.
Sosyal ağlarda paylaş

Site güzel olmuş.

Yemeklerin fotosunu daha pro çekebilirsiniz. Böyle amatör duruyor. İngilizce mi yayın yapıcaksınız Türkçe mi? İkisi iç içe hiç iyi durmuyor.

Bir de şunu söyleyeyim böyle yazılı tariflerin artık bir önemi yok. Video bölümü gördüm, bu işi video üzerinden götürürseniz çok ekmek çıkar. Şahsen ben müdavimi olurum. :D
Sosyal ağlarda paylaş

Annemin uzmantv.com 'da zaten bir sürü videosu var ama basit şeyler hepsi, işte yok lokma yapma, ekmek vs.. Fotoların çoğu annemin telefonundan çıkma:P Ama arada pro resimler var evdeki makinayla çektiğimiz. Evet ingilizceyi tamamen kaldırıcaz şimdilik türkçe yapıcaz ingilizce olan tarifleri de.

Video işi ise biraz zor şimdilik çünkü annem tez yazıyor bir de üstüne bizim füme somon şirketimzi var onla uğraşıyorlar üstüne de GS üniversitesinde öğretmen sınavlarla uğraşıyor. Hepsi bitince videolara başlarız artık:)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...