Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yeni Bond: Eric Bana

Pascal

Öne çıkan mesajlar

yine de altından kalkar diye düşünüyorum. hem bakımlı, metroseksüel, ve ingiliz stereotiplerinin hepsine cuk oturuyo. aristokrat da bi adam. biraz aktörlükle altından kalkar. ki iyi de bi aktördür.[signature][hline]unity100, 18 Temmuz 2004 22:05 tarihinde demiş ki:
bababababababa ba. ahelogg ahelog hele hele helelehlelelee.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Emaleth, 02 Ağustos 2004 19:26 tarihinde demiş ki:
pierce beyefendiyi neden göndermişler?
ööle zırt pırt bonde değişir mi ayol?
tutarlılık diye bişey var.

ehe
Harbi bondun tadını-tarzını bilenler belli oluyor yani :]
Yakışmaz..Bozar böyle bond..Tipsiz bond..Ben Pierceimi isterim,hem karizmatikde...Kadir inanırı oynatsınlar o zaman gelecek sefer....
cık cık...[signature][hline]Dream as u never die,live as you can die tomorrow
Always remember;death is only a Begining

UYARI!:Evcil yaşayanlar için uygun değildir!

[Bu mesaj Marduk tarafından 32 Mayıs 2012 25:61 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Kim ne derse desin bence Bond rolüne en çok uyan adam Pierce Brosnandı.(Tip + karizma :) ) Hatta Sean Connery'den bile daa çok uyuyor..
Eric Bana'yı da Troy'daki rolünden ve şeklinden dolayı çok sevsem de Clive Owen daa ii olabilirdi..[signature][hline]Birini suçlamak için işaret ettiğinde, diğer 3 parmağınında seni işaret ettiğini unutma..
Sosyal ağlarda paylaş

ne yani şimdi eric bana bond filminde zırh giyip kılıç kuşanmicak mı? hiç olmazsa sakal bıraksın ya deminki resmi neydi hakkaten öyle? ilk mesajımda söylediklerimi geri alırım valla eğer böyle bi tiple james bondculuk oynamaya kalkarsa.
*!hmmmm*[signature][hline]
* i am the spinach that sticks in your teeth
* i am the weedwhacker in the garden of evil
* i am the wrong number that wakes you at 3:00 a.m.
Sosyal ağlarda paylaş

Valla kim gelirse gelsin, isterlerse ben oynıyım ama James Bond serisinden artık hiç bişi olmaz. Son filmler inanılmaz derecede kötü idi. Yani nerdeyse James Bond kanatlanıp uçacak o derece abartılı senaryolar, kaybolan aston martinler, mitralyöz ateşinden etkilenmeyen üstü açık spor arabalar. 5000 feetten düşerek pirinç tarlasına matchbox misali saplanan ferrariler.

Sizi bilmem ama bana göre James Bond efsanesi bi kaç açgözlü yapımcı yüzünden bitmiştir. Nerede Sean Connery'in, Roger Moore'un oynadığı, karizmatik, yakışıklı gizli ajan tiplemesi, nerede Pierce Brosnan'ın oynadığı süpermenden bozma gayet "alenen" ajan tiplemesi...[signature][hline]"You have no cause to bar me, brothers. I wish to take nothing from the tower that you have been sworn to guard, but I will destroy you if you delay me."
Sosyal ağlarda paylaş

Bence Bana dan bond filan olmaz

Tamam Bana Troy da karizmaydi ama, ama orada attığını vurduğu, tuttuğu hatunu becerdiği, 10000 metreden atlamasina rağmen ceketi buruşmadığı, saçı bozulmadığı için değil, karısı, çocuklarını, kardeşini, ülkesini, her şeyden üstün tuttuğu, öleceğini bile bile ölüme gitme onur ve cesaretini gösterdiği için karizmaydı. Gerçek karizma da budur.

Bond oynayacak adamın WASP, aristokrat havası olan, kibirli, maço biri olması lazım. Bana yı düşünce bu sıfatlar değil, onur, fedakarlık, cesaret aklıma geliyor.

Bence Bana, Bond olmak için fazla saf.
Sosyal ağlarda paylaş

ehem öhöm !!

James Bond : Dün İngiliz tabloidlerinden News of the World'de çıkan, "Eric Bana yeni James Bond olacak", haberi kısa sürede yalanlandı. Haberde son olarak Troy'da oynayan Bana'nın Brosnan'ın yerini alacağı kesin bir dille belirtiliyordu.

Ancak kısa sürede aslında stüdyonun Bana ile temasa bile geçmediği ortaya çıktı. Sonuç olarak bir süre önce yayılan Orlando Bloom dedikodusu gibi bu haber de doğruluk kazanmadı.

Şu an için kesin olan tek şey, Pierce Brosnan'ın geçen hafta Entertainment Weekly'ye yaptığı açıklama ile James Bond rolünü kesin olarak bıraktığını bildirmesi. Bu sebeple yeni bir oyuncu arandığı için çeşitli asılsız haberler ortaya atılıyor.

Bu arada yeni 21. James Bond filminin çekimlerine en geç önümüzdeki yılın Mart ayında başlanması bekleniyor. Çünkü MGM stüdyosu filmi 18 Kasım 2005'te gösterime sokmak için hazırlık yapıyor.[signature][hline]Remember Sammy Jankis ..
Sosyal ağlarda paylaş

Hektor, yeni James Bond oldu

Yeni James Bond rolü için ‘Troy’ ve ‘The Hulk’ filmlerinin yıldızı Avustralyalı aktör Eric Bana seçildi. News of The World Gazetesi’nin haberine göre, 35 yaşındaki Eric Bana’nın Jude Law ve Ewan McGregor gibi aktörleri geride bırakarak beyazperdenin süper ajanı rolünü kazanması, sürpriz olarak karşılandı.

Son James Bond olan aktör Pierce Brosnan, yapımcılarla düştüğü anlaşmazlık sonucu rolü bırakmıştı.

Kaynak: Hürriyet
[hline]

Valla listenin tam olarak kimrden oluştuğnu bilmiyorum ama eğer listenin olduğu güvenli bir haber linki varsa verirseniz sevinirim.

Ayrıca listede Jude Law varsa ben Jude Law' ı tercih ederdim. En azından Smokin tarzı giysilerin içinde karizmatik duruyor, yakışıklı ve en önemlisi İngiliz.
Sosyal ağlarda paylaş

Bence Bond'u artık Final Fantasy gibi tamamen animasyon yapsınlar.
Hmm karakter deeee.... Hmmm kim olsa?
David Hayter'in seslendirdiği bir karakter vardı. Neydi adı yaa? ;)[signature][hline]DoGMeaT, 02 Ağustos 2004 15:43 tarihinde, icq'da demiş ki:
ben aramam öle, paticik benim eniştemin bikere, istesem hepnizi banlarım. yaaa!
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
Tüm adayların arasından bond rolüne en çok yakışacak kişi bence jude law dır. İçlerinde o karizmayı kaldırıp öyle hareket edebilecek yegane insan bence. Ayrıca "ingiliz" havasıda var bakışlarında...

Bizim hulk maymun gibi bea, kepçe bond mu olur?
sinirlendirmesinler insanı
cık cık cık...[signature][hline]The clash of honor calls to stand when others fall
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...