Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Crysis 2 Turnuvası

Vertigo58

Öne çıkan mesajlar

Turnuvalarla ilgili alt forum aradım ama bulamayınca burada karar kıldım. =) Bir süredir multisine ara vermiştim başka oyunlara dalıp, ama şimdi turnuva duyurusunu duyunca kanım kaynadı yine. ESL ve Playstore ortaklaşa Crysis 2 turnuvası düzenliyormuş ve ödüller 40,000 tl değerindeymiş. Baya sağlam gözüktüler bana. =) Ödüllerin arasında 3D monitör ve televizyon, gamer klavye-mouse setleri, blu-ray oynatıcı falan var. Ben çok delisi değilim ama her hafta en çok maç yapan takıma da nano suit figürü hediye ediyorlarmış. Turnuva 1 haziranda başlıyormuş, ama ilk 15 gün sadece Playstore'dan Crysis 2'yi alanlar oynayabiliyormuş. 15'inden itibaren orjinal Crysis 2'ye sahip herkes oynayabilecekmiş. İlginizi çektiyse, katılmayı düşünüyorsanız adres: http://www.esl.eu/tr/playstorecrysis2

Ben de katılsam mı diyorum ama güvenemedim açıkçası kendime, çok psikopat gibi oynayanlar vardır şimdi kesin orada. =)
Sosyal ağlarda paylaş

sabahtan akşama cs oynayan 2-3 eleman katılsa ki katılacak birkaç 3243243 lan turnuvası kazanmış arkadaş, o ödüllerden hiçbir şey kalmaz. elinizde orijinal varsa crysis 2 katılın eğlenin ama sadece hediyeler için turnuvaya katılma amaçlı crysis 2'ye para vermeyin derim, dandik oyun zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...

Ölü başlığı diriltmiş olacağım için baştan özür diliyorum. =) Ama ilgimi çeken bir gelişme olduğundan update geçmek istedim. Ödüller dağıtılmaya başlanmış anladığım kadarıyla (ben hala bir şey kazanamadım, ama figürlerde gözüm var açıkçası =P) Başka bir forumda figür kazanan biri figürünün fotoğraflarını çekip koymuş, burada paylaşayım dedim. Hiç fena durmuyor hani figür, bayağı da maç yaptığıma göre tempoyu biraz arttırsak bir iki haftaya bir tane kazanılır diye umuyorum. =P

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...