Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

LotR: Return of the King

LathspeLL

Öne çıkan mesajlar

Secret kod için Solalt+SolCtrl+SolShift i BASILI tutucaksın. SOnra kodları numpadden diğer 3 tuşu basılı tutarken yazıcaksın.[hline]Karakurt, 30 May 2003 21:56 tarihinde demiş ki:
Deniz maymunu hayvanı çok şerefsiz bi hayvandır
Karakurt, 03 September 2003 12:45 tarihinde demiş ki:
FuFu hayvanı çok şerefsiz bir hayvandır
Sosyal ağlarda paylaş

valla yok
bolca kaçtım ben sam'le beraber sıkıştırınca atabiliyorsun aşağı,ona göre paso koşacan..ince bir yol varya oraya çekersen gollumu daha rahat itersin..sam'le birebar köşeye sıkıştırınca sağ tuşa bas devamlı dengesini kaybedince bir daha geçir..sonra space ile götürecen parry tuşunu çok kullanıcan yani son bölüm işte zor :)[hline]CsnFrp
What is Regulus?
canbir, 12 November 2003 21:49 tarihinde demiş ki:
regulus:her konuda bi msjı mutlaka bulunan,canısı şekersi,bülüğü büzülüşecesi kişi
Sosyal ağlarda paylaş

Sauron's Palantir o . Açmak içinde Sam ve Gandalfı , birde Aragorn,Gimli,Legolas üçlüsünden birini 10 level yapman gerekiyor . Toplam 3 karakteri yani. Pek değcek birşey değil işte oyun %100 bitmiş oluyor o kadar.

Oyundaki en güçlü karakter bence kesinlikle Faramir. Legolas hızlı fakat çok az zzarar veriyor vuruşları. Faramir hem legolas kadar iyi okçu(sadece Legolas gibi 3 tane falan birden atamıyor ama tek oku legolasın tek okuna eşit sanırım) hem onun hızına yakın hemde kodumu oturtuyor heh. Tabi Faramir i açmak için oyunun bitmesi gerek.[hline]Karakurt, 30 May 2003 21:56 tarihinde demiş ki:
Deniz maymunu hayvanı çok şerefsiz bi hayvandır
Karakurt, 03 September 2003 12:45 tarihinde demiş ki:
FuFu hayvanı çok şerefsiz bir hayvandır
Sosyal ağlarda paylaş

ya delirecem 2 tane crack çektim(bu topicte yazanıda)hala birtek gandaşfla oynanıyor bitek,oyunu çınca zaten videolar başlıyor geçemiyorum o videoları,sonra main menu'ye çıkıp new game diyince yine aynı videolar başlıoyor,yine gandalf2la oynuyorum uyuz oldum.lütfen yardmı edin,hangi crack'i kullandığınız söyleyin lütfen delirecem.[hline]tık!we dont die!we go to hell and regroup.
And when he gets to Heaven
To Saint Peter he will tell.
One more soldier reporting, Sir
I've served my time in Hell!

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...